lederboard

Ćwierć miliona! Tyle zebrał już dla chorych dzieci mąż Zosi Zborowskiej.

Andrzej Wrona to polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. Od 2019 roku szczęśliwy mąż Zosi Zborowskiej, a od kilku miesięcy ojciec małej Nadziejki. 27 grudnia zakochana para świętowała 33. urodziny sportowca. Z tej okazji na Pomagam.pl powstała zbiórka dla Fundacji HEROSI, która opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi.

 

 

Cel zbiórki był skromny: 33 333 złotych. Tymczasem w niecały tydzień zebrała ponad ćwierć miliona złotych! Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na nierefundowane dawki chemii dla dzieci i młodzieży leczących się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Wdrożenie nowoczesnych metod leczenia stosowane jest gdy dotychczasowe, refundowane sposoby okazały się nieskuteczne.

Ze słów Zosi wynika, że od początku czuła, że Andrzej to ktoś zupełnie wyjątkowy. Sukces zbiórki tylko potwierdza te słowa. Sławna para nie po raz pierwszy wykorzystuje popularność w szczytnym celu. Zaledwie 3 lata temu, w Wigilię, oznajmiając światu, że są razem, zamieścili wspólne zdjęcie na Instagramie z prośbą o wsparcie organizacji, która działa na rzecz chorych i zaniedbanych zwierząt.

Fundacja HEROSI stara się spełniać marzenia chorych dzieci. Organizuje spotkania ze znanymi osobami, wyjazdy na imprezy sportowe i kulturalne a nawet pokazy mody i sesje zdjęciowe. W działanie fundacji bardzo często angażują się aktorzy, muzycy, polscy sportowcy. Reprezentacja polskich siatkarzy działa z fundacją od początku jej istnienia.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/33urodziny

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę
pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności