Cytrusowa bomba – Justyna Sawicka

Nowa twarz na rynku muzycznym, ciekawy głos i wybuchowy temperament. To Justyna Sawicka – finalistka „Must Be The Music”, która zaprezentowała wczoraj    teledysk do szwedzkiej produkcji „Siła”. Cytrusowa i zarazem bombowa premiera przyciągneła do warszawskich Klubów Lemon & Touch ludzi świata biznesu, muzyki   i filmu.

 

 

Justyna Sawicka przybyła na premierę wraz z odtwórcą głównej roli w teledysku – Jarkiem   Jakimowiczem. Nie bez powodu artyści przyjechali pod kluby czarnym Jeepem Wranglerem. To samochód, który nieodłącznie kojarzy się z kultowym filmem lat 90. „Młode wilki”. To     właśnie ten film stał się inspiracją dla reżyserki wideoklipu – Olgi Czyżykiewicz, dlatego w obrazku pojawiają się nie tylko szybkie samochody od STW Drift Team, ale także motocykle od pasjonatów motoryzacji Retro Racer.

Justyna Sawicka i Jaroslaw Jakimowicz z kwiatami po premierze,fot. Pawel Wodzynski

Premierowy pokaz teledysku obejrzeli razem z wokalistką i aktorem studenci Społecznej Akademii Nauk, a także: Monika Miller (wnuczka premiera Leszka Millera), Patrycja Wieja (zwyciężczyni Projektu Lady) z Martą Tomczak (przyjaciółką z programu), Anna Piszczałka (Top Model), Anna Korcz, Ewa Kuklińska, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Jej Perfekcyjność, Ryszard Rembiszewski, Eliza Gwiazda, Dorota Michałowska, Agnieszka Mrozińska, Thirty Fashion i wiele innych znanych postaci.

Anna Korcz, fot. Pawel Wodzynski

Wydarzenie poprowadził Kuba Adamiak z Radia Wawa. Bohaterka wieczoru – Justyna Sawicka wystąpiła też z mini recitalem, w czasie którego nie mogło zabraknąć piosenki „Co mi Panie dasz” z repertuaru Bajmu. To dzięki niej młoda  wokalistka znalazła się w finale programu „Must Be The Music”.

Goście mogli skosztować win od Barefoot Wine, herbat Five O’clock, uwiecznić wspomnienia na zdjęciach  korzystając z aplikacji od Image4you.eu oraz dać się ponieść cytrusowej energii i zapachowi świeżych owoców madarynek, pomarańczy, cytryn. Justyna zaskoczyła odważną stylizacją przygotowaną przez projektantkę Annę Kubisz i makijażem wykonanym przez Martę Bybluk na bazie kosmetyków marki Hean.

Anna Piszczalka, fot. Pawel Wodzynski

A po wydarzeniu opowiadała: – Jako dziecko przyglądałam się powstawaniu filmu „Młode wilki”,     którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie. Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że po 20 latach poznam odtwórcę głównej roli – Jarka Jakimowicza i co więcej będę miała okazję gościć go w teledysku do mojej piosenki! Radość jest tym większa, że utwór „Siła” został wyprodukowany przez szwedzkich producentów, współpracujących z gwiazdami światowego formatu – Pink i Zarą Larsson. Czekałam trochę na ten moment, ale było warto! Dlatego dedykuję tę piosenkę wszystkim    kobietom, które nie wierzą w siebie! Kochane, nigdy nie jest za późno, aby realizować swoje marzenia… Jestem tego najlepszym przykładem!

Monika Miller i Justyna Sawicka,fot. Pawel Wodzynski

 Oficjalny teledysk: Justyna Sawicka – Siła:

https://www.youtube.com/watch?v=nvQMCrxH4aI

Patronat Honorowy: Społeczna Akademia Nauk

Partnerzy: Barefoot Wine, Five O’clock, Hean, STW C-enter, ATF Heavy Transport, Retro Racer, Image4You

Patroni medialni: Cosmopolitan.pl, Joy.pl, Kozaczek.pl, Papilot.pl, DJ Promotion, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów, Law Business Quality, Studencka.tv, Se.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności