Czego nie wiesz o torebkach?

Podobno pierwsze torebki pojawiły się już w starożytności, a modelem, który miałby wtedy istnieć była uwielbiana dziś przez panie kopertówka. Przeciętna kobieta posiada w swojej szafie 6 torebek. Pierwsza torebka z zamkiem błyskawicznym została pokazana światu przez markę Hermes w 1923 roku. W 2010 roku do księgi Guinsessa trafiła najdroższa torebka świata – Mouawad 1001 Nights Diamond Puree, kosztującą bagatela 3,8 miliona dolarów. A co o naszym charakterze mówi wybierana przez Was torebka?

 

 

Psychologowie i styliści zgodnie twierdzą, że to, po jaką torebkę ostatecznie sięgamy w sklepie, wiąże się poniekąd z naszą podświadomością i temperamentem. Wybierany przez nas kształt i fason mówi wiele o naszej osobowości.

Jak pisze Katarzyna Rapczyńska w artykule „Wszystko o torebkach”: – Maleńka, fantazyjna, ale bardzo wypchana torebka w towarzystwie kilku dużych siatek na zakupy dowodzi braku wyobraźni i przewidywania. Z kolei duża torba, noszona zawsze i wszędzie, w której można znaleźć prawie wszystko, świadczy o skłonności do pesymizmu, braku zaufania do siebie samej i do życia. Do pozytywnych cech można zaliczyć silnie rozwiniętą ostrożność. Torebki w żywych, jaskrawych kolorach noszą zwykle kobiety z fantazją, ale nieco lekkomyślne. Tymczasem skórę zdecydowanie wolą kobiety silne, pewne siebie, zdolne do głębokich i trwałych uczuć.

Ewa Nierzwicka – stylistka pracująca na co dzień z kobietami biznesu potwierdza, że kobiety na wysokich stanowiskach zdecydowanie częściej wybierają skórzane torebki.

Kobiety piastujące wysokie stanowiska menadżerskie, prowadzące własne firmy zdecydowanie częściej kupują torebki ze skóry. Sięgają po prostu po produkty luksusowe. Cenią sobie wysoką jakość, precyzję wykonania, perfekcyjne wzornictwo. Torby skórzane są bardzo uniwersalne, dlatego łatwo dopasować je do niemal każdego outfitu. Idealnie sprawdzają się w eleganckich stylizacjach, gdzie dodają szykowności, ale także z powodzeniem można nosić je do prostych ubrań, także sportowych. 

Torebki z włoskiej skóry znajdziecie w najnowszej kolekcji marki WOJEWODZIC, producenta galanterii skórzanej z Nowego Sącza. Filozofia firmy polega na kreowaniu dodatków, które odzwierciedlają najnowsze światowe trendy, ale jednocześnie łączą w sobie nutkę ponadczasowej klasyki. Dzięki temu torebki marki Wojewodzic nie tylko cieszą oko pod względem designerskim, ale też mają w sobie elegancję i styl.

Dla marki priorytetem jest, aby każda torebka, która trafi do rąk klientki była wykonana z największą starannością i dbałością o najmniejszy nawet detal. Dzięki temu torebki marki Wojewodzic to idealny wybór na różne okazje: do pracy, na ważne spotkanie, na rodzinną uroczystość czy beztroskie spotkanie z przyjaciółmi. Słowem, to dodatek, który podbije serce każdej kobiety i będzie królować w jej szafie nie tylko przez jeden sezon, ale nawet przez kilka lat!

Znajdź swój ulubiony model na www.wojewodzic.com.pl

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności