Członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu przesyłają świąteczne życzenia! Czego życzą przedsiębiorczym kobietom?

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. To wyjątkowy czas spędzany w gronie rodziny, którego istotą w polskiej tradycji jest śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem a także składanie sobie życzeń. W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę zapytaliśmy Członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu o to, czego życzą innym przedsiębiorczym kobietom?! Przyjmijcie od nich poniższe życzenia! 

 

 

– W 2021 roku życzę Wam przede wszystkim pokochania siebie. To pomoże Wam iść do przodu pomimo wszelkich przeciwności losu. Da Wam siłę do tego, żeby znaleźć swoją ścieżkę, którą będziecie kroczyć z podniesioną głową. Nie bójcie się. Dacie radę. Inni będą Was krytykować, ganić a Wy? Wy pójdziecie tam, gdzie zaniesie Was Wasze serce, intuicja i mądrość. Potraficie czynić cuda i lśnić blaskiem swojego wewnętrznego dobra. A szczęśliwi ludzie przyciągają do siebie innych szczęśliwych. Niech zatem ten Nowy Rok 2021 będzie inny, będzie Wasz! Pełen zmian na lepsze, nowych pomysłów i samych spełnionych marzeń.

Magdalena Nowak – prezes Wealth Management Services Sp. z o.o.. Head of Operations w LegalHut Sp. z o.o., Doradca Sukcesyjny w Partnerskie Kluby Biznesu, Ławnik
www.wealthmanagementservices.eu
www.legalhut.pl

– Życzę wszystkim, abyśmy w 2021 roku widzieli swoje uśmiechnięte twarze na ulicach. Spędzali miło czas na spacerze, w kawiarni czy w teatrze, ale w licznym gronie znajomych, rodziny i współpracowników. Życzę nam wszystkim powrotu do dawnych zdrowych czasów. Realizacji marzeń, doceniania siebie i jak najmniej trosk.

Katarzyna Buk – projektantka książek i ekspertka self-publishingu

www.27pixeli.com

– Życzę Wam z całego serca dobrej energii, zdrowia, uśmiechu i ciepła rodzinnego na Święta Bożego Narodzenia. Niechaj Święta w tak trudnym czasie będą narodzeniem nowych pokładów siły, wiary, nadziei i miłości na cały kolejny rok. Życzę Wam, byście w Nowym Roku były pogodne i empatycze. Byście pielęgnowały wrażliwość na piękno i zawsze umiały je dostrzegać w sobie i na zewnątrz. Byście kochały życie całym sercem i odważnie sięgały po nowe wyzwania szukając w sobie nawzajem inspiracji, budowały nowe modele kobiecej współpracy zamiast rywalizować, bo tylko razem można pokonać wszelkie przeciwności i konsekwencje izolacji. Życzę Wam siły i wytrwałości w obronie kobiecej godności, kiedy jest raniona i takich osób wokół, przy których można okazać słabość. Byście były kochane i szanowane za delikatność, wrażliwość i ciepło w życiu prywatnym i zawodowym. Życzę Wam nieustającej wiosny w sercach, uroku lata i jesiennej dojrzałości, byście same sobie były niezniszczalnym okrętem i urokiem Waszego świata.

Marzanna Szkuta – artysta plastyk, projektantka biżuterii, specjalista ochrony środowiska, właścicielka firmy ART NATURE DESIGN Marzanna Szkuta

https://www.facebook.com/marzannaszkuta.art

– Wszystkim przedsiębiorczym kobietom chciałabym życzyć spokojnych Świąt spędzonych z najbliższymi oraz odpoczynku od codziennych problemów. A w Nowym Roku życzę optymizmu i umiejętności przekształcenia każdego niepowodzenia w szansę na rozwój, bo nic tak nas nie umacnia jak wytrwałość w dążeniu do celu. Kobietom życzę, aby były niezależne i realizowały się spełniając swoje marzenia. Mężczyznom życzę, żeby potrafili wspierać swoje kobiety, aby czuły się one szczęśliwe i spełnione. Rok 2020 odmienił wiele, wiele także pozwolił zrozumieć. Warto wyciągnąć wnioski z mijającego roku, aby ten nadchodzący 2021 rok i jego wyzwania były dla nas pozytywnym wyzwaniem. Zachowując dystans, nie ochładzajcie relacji z najbliższymi: rodziną, partnerami i przyjaciółmi. Bo warto pamiętać, że nawet każdy biznes opiera się przede wszystkich na relacjach i o nie warto dbać.

Marlena Rębelska-Dyguda – radca prawny i właściciel w ADVancer Kancelaria Radcy Prawnego

www.eprawnik.waw.pl

– Przed nami szczególny czas, w którym pojawia się On – Jezus, aby przypomnieć nam o tym, że jesteśmy stworzeni ze Światła i Miłości. Bóg rodzi się, bo pragnie żyć w nas. Pragnie podarować nam wszelką pomyślność i dobro – tak potężne, że trudno je sobie wyobrazić. Odrodzenie zaczyna się w naszych sercach – odrodzenie z lęku, żalu i frustracji do życia w zaufaniu, wdzięczności i miłości. Życzę Wam więc odwagi serca, abyście wnosili dobro do swojego świata, abyście mieli odwagę tworzyć swój świat, gdyż nie ważne w jakim świecie żyjesz, ważne jaki świat żyje w Tobie. Życzę Wam, życzę Nam Wszystkim byśmy w ten wyjątkowy czas kierowali się potężną siłą miłości, bo ona dokonuje cudów. Pokonuje prawo czasu, przestrzeni, grawitacji, a nawet śmierci. Życzę Wam wspaniałych, błogosławionych Świąt – w świątyniach swoich serc.

Anna Och, CEO Royal Management

www.annaoch.pl

– Drogie Panie, życzę Wam, abyście potrafiły z odwagą marzyć o przyszłości i nie poddawały się przeciwnościom losu. Uczcie się dostrzegać piękno codziennych chwil, nawet tych krótkotrwałych i czerpcie radość z każdego nowego doświadczenia. Niech każdy dzień będzie dla Was nowym wyzwaniem, które przyniesie rozwój i motywacje do dalszego spełnienia najskrytszych marzeń a Boże Narodzenie niech zagości także w Waszych sercach. Cudownych świąt Bożego Narodzenia!

Katarzyna Krupa – radca prawny, właścicielka bloga www.kulinarnyparagraf.pl

https://pl.linkedin.com/in/katarzyna-krupa-9818a8113

– Niech nadchodzący rok przyniesie mnóstwo inspirujących chwil. Uwierz w siebie. Podejmuj wyzwania, zrób to, czego zawsze się bałaś lub o czym marzyłaś. Pomyślności, zdrowia, szczęścia. Pamiętaj: „Wszystko, czego pragniesz, jest po drugiej stronie strachu”. 

Julia Mikulska – właścicielka Salonu ,,Kosmetologia i Makijaż Permanentny mgr Julia Mikulska. Trycholog. Biegły sądowy z dziedziny kosmetologii” w Giżycku.

https://www.facebook.com/pg/KosmetologJuliaMikulska 

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i wielkiej radości z Narodzenia Pana. To czas wyjątkowy, refleksyjny, pełen podsumowań. Niech nadchodzący okres będzie czasem głębokiej wiary w nowy początek, który pomoże nam zmieniać naszą codzienność. Życzę wszystkim, aby nadchodzące dni były źródłem siły i nadziei, wypełniły Wasze serca dobrem i szacunkiem. Życzę Wam, aby wszystkie marzenia wyszeptane w przy choince i wigilijnym stole spełniły się w krótkiej przyszłości, a cały nadchodzący rok upływał w harmonii i zadumie. Oby nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil. 

 

Ilona Adamska – prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, redaktor naczelna Law Business Quality, wydawca Szczypty Luksusu

www.szczyptaluksusu.pl 

https://www.facebook.com/Ilona-Adamska-1171199472972251

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności