lederboard

Cztery statuetki dla mBanku na Mobile Trends Awards 2015


Z tegorocznej gali Mobile Trends Awards mBank wrócił aż z czterema statuetkami, m.in. za najlepszą bankowość mobilną i szybki e-przelew mTransfer mobilny. W tym tygodniu doceniona została także karta kredytowa mBank Miles & More Premium, uznana przez magazyn Business Traveller za najlepszy plastik w podróży biznesowej.

 

W tym roku już po raz piąty przyznano prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards za wyróżniające się projekty w branży technologii mobilnych. O zwycięstwo w 17 kategoriach konkursowych walczyli twórcy rozwiązań z różnych dziedzin – poinformował tuż przed weekendem w komunikacie prasowym mBank.

Jak podkreślono w informacji dla mediów, mBank został doceniony zarówno przez ekspertów, jak i internautów. Jury konkursu uznało, że posiada najlepszą bankową aplikację mobilną i najlepiej wspiera rozwój technologii mobilnych – w tej kategorii zwyciężył mTransfer mobilny, pierwszy mobilny e-przelew na jedno kliknięcie, opracowany wspólnie z PayU.

mBank1

Wymienione rozwiązania zyskały też zdecydowaną aprobatę użytkowników. Internauci w specjalnym głosowaniu wybierali spośród 68 projektów autorstwa największych polskich i międzynarodowych firm. Za najlepsze uznali te zgłoszone przez mBank, który tym samym zdobył dwie pierwsze nagrody specjalne konkursu – czytamy w komunikacie.

„To już kolejne wyróżnienie dla mBanku przyznane na Mobile Trends Awards. Cieszymy się, że udało nam się utrzymać ubiegłoroczną pozycję i również teraz wywalczyć tytuł najlepszej aplikacji mobilnej i najciekawszego rozwiązania mobilnego w 2015 roku”– powiedział cytowany w informacji prasowej Robert Hibner, dyrektor Departamentu Kanałów Elektronicznych mBanku.

„Nie poprzestajemy jednak na laurach. Wciąż rozwijamy bankową aplikację, wprowadzając ostatnio takie rozwiązania jak niezwykle łatwe i szybkie połączenie z konsultantem mLinii bezpośrednio z poziomu aplikacji czy lokatę mobilną na preferencyjnych warunkach” – dodał Robert Hibner.

mBank3

„Pierwszy mobilny e-przelew na jedno kliknięcie sprawdził się. Z naszych analiz wynika, że za pomocą mTransferu mobilnego co miesiąc za swoje zakupy płaci kilkadziesiąt tysięcy klientów banku. Co więcej, 98 proc. tych transakcji nie przekracza 200 zł, czyli klienci korzystają z niego zgodnie z przeznaczeniem: do błyskawicznego regulowania mniejszych zobowiązań – zaznaczył Andrzej Chechliński, odpowiedzialny za rozwój eCommerce w mBanku.

Cztery statuetki Mobile Trends Awards 2015 nie są jedynymi, które w tym tygodniu trafiły na ręce mBanku. W plebiscycie czytelników magazynu Business Traveller karta kredytowa banku ze specjalnym programem lojalnościowym pozwalającym na wymianę mil na bilety lotnicze – Miles & More Premium – została uznana za najlepszą dla podróżującego biznesmana – podkreślono w komunikacie dla prasy.

(gm)

FOT. © BIURO PRASOWE mBank

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności