lederboard

Czwarta łódzka edycja Marka Wspiera Markę!

Już 16 listopada 2019r. (sobota) w Łodzi zaproszeni goście będą mieli okazję obejrzeć najnowsze kolekcje polskich projektantów. Marka Wspiera Markę tym razem odbędzie się w jednym z najpiękniejszych obiektów architektonicznych miasta- zabytkowym pałacu Domu Towarzystwa Kredytowego.

 

 

Wśród projektantów zobaczymy dziewiątkę wyróżniających się kolekcji takich marek jak: COSEL, Angelika Józefczyk, Bartmańska, De La Fotta, ByCabo, Hulya Atelier, Plesiak Atelier, Romana Kryściak i Joanna Jóżwiak. Po raz pierwszy w historii pokazów MwM organizatorzy zaprosili projektantkę spoza Polski. Specjalnie na pokaz w Łodzi, do Polski przyjedzie Vesna Krivokapic- projektantka z Czarnogóry i zaprezentuje kolekcją inspirowaną symbolami narodowymi.

W sumie zaproszeni goście obejrzą 122 propozycje kreacji. Jak zawsze organizatorzy postawili na różnorodność kolekcji- pojawiają się propozycje codzienne jak i wieczorowe, awangardowe i klasyczne, młodych projektantów i już doświadczonych zawodowo.

fot. www.jacekolszewski.com

Na pokaz zostało zaproszonych 200 gości. Całość można będzie oglądać online, dzięki video-streamingowi dostępnemu na kanale Marka Wspiera Markę na FB.

Wydarzenie Marka Wspiera Markę jest współorganizowane przez Personal Branding Polska i Województwo Łódzkie. To projekt bezpłatny dla projektantów mający na celu promocję polskiego wzornictwa i mody w Polsce i na świecie.

Więcej informacji na www.markawspieramarke.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności