Czy da się włamać na czyjeś konto na Facebooku?

Żyjemy w czasach gdzie Internet stał się nieodzownym elementem naszego życia i większość osób, zwłaszcza młodych nie wyobraża sobie życia bez internetu. Niestety w internecie czyha także na nas bardzo wiele niebezpieczeństw, chodzi o wirusy i próby wyłudzenia danych do logowania do naszego konta a co za tym idzie kradzież naszych pieniędzy.

 

 

Bezpieczeństwo w Internecie

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w internecie to wiele osób na co dzień korzysta z Facebooka, prowadzi prywatne rozmowy i nikt nie chciałby żeby ktokolwiek miał do nich wgląd. Jak się okazuje wiele osób próbuje przejąć dostęp do czyjegoś konta z różnych powodów.
Czasami słyszy się że ktoś publikuje coś na czyimś koncie bądź wypisuje do znajomych obraźliwe treści.

Czy ktoś może mi się włamać na konto Facebook?

Postanowiliśmy sprawdzić czy Facebook odpowiednio zabezpiecza konta swoich użytkowników i przetestowaliśmy najczęstsze metody włamywania się na konto na Facebooku, chcieliśmy zweryfikować czy jest to w ogóle możliwe, co do efektów czy to się udało znajdziesz odpowiedz w artykule http://plom.pl/jak-wlamac-sie-komus-na-fb/.

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć android

Kolejnym ciekawym tematem jest odzyskiwanie utraconych danych. Czy zdarzyło ci się skasować jakieś zdjęcie bądź sms-a, którego chciałabyś odzyskać?

Odzyskiwanie skasowanych sms-ów

Na szczęście to że skasowaliśmy jakieś zdjęcie czy też sms-a nie oznacza że nie da się go odzyskać. W brew pozorom nie jest to takie trudne, wystarczy odrobina chęci, więcej na ten temat znajdziesz tu http://www.embiznes.pl/inne/odzyskiwanie-smsow/.

Jeżeli chodzi o odzyskiwanie skasowanych zdjęć czy też smsów, bardzo ważne jest żeby nie nadpisywać pamięci kolejnymi zdjęciami czy też ogólnie plikami, wtedy mamy większą gwarancje że wszystko uda się szybko odzyskać.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności