Czy sztuka jest dobrym pomysłem na świąteczny prezent ?


Każdy z nas, zna gorączkę przedświątecznych zakupów. W sklepach tłumy klientów, długie kolejki i brak miejsc na parkingu, dlatego coraz częściej dokonujemy zakupów przez internet. Tendencja ta, rozszerzyła się także na zakup szeroko rozumianej sztuki. Na wirtualnym rynku, pojawiło się coraz więcej internetowych galerii, platform artystycznych i domów aukcyjnych. Umożliwiają one kupującemu dokonanie zakupów w sposób wygodny, spokojny i przemyślany.

 

Jednym z takich miejsc jest platforma artystyczno-wystawiennicza Be Art współpracująca z galerią BE-ART exclusive. Za ich pośrednictwem klient może dokonać przemyślanego zakupu który na pewno będzie wyjątkowym prezentem dla obdarowanego, stanowiąc jednocześnie doskonałą lokatę kapitału.

 

Licytacja_Be_Art_2015 (1)

 

Na platformie Be Art, można dokonać zakupu bezpośrednio od artysty lub też w trakcie przeprowadzanych tam aukcji. Najbliższa licytacja odbędzie się już w nadchodzącym tygodniu, w ramach Otwartych Aukcji Sztuki. Jest to doskonały moment na zakup idealnego prezentu świątecznego. Przedmiotem licytacji będą obrazy, fotografia artystyczna, ceramika dekoracyjna i rzeźba. Zainteresowani będą mogli licytować wybrane produkty przez cztery dni.

 

Licytacja odbędzie się w terminie 10-13 grudnia 2015 roku na stronie www.be-art.com.pl

 

Zapraszam do zakupów !
Lidia Bąk/właścicielka:
Be Art & BE-ART exclusive

logoBE-ART

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności