lederboard

Czyste okna każdego dnia – sprawdzone sposoby

Chcesz, aby Twoje okna olśniewały czystością, ale nie masz cierpliwości do ich ciągłego szorowania? Przedstawiamy kilka gadżetów, które sprawią, że doprowadzenie szyb do porządku będzie szybkie i przyjemne.

 

Ściągaczka do okien

Wielką zmorą, z którą trzeba sobie radzić, podczas mycia okien są zacieki. Dzięki ściągaczce do szyb skutecznie pozbędziesz się nadmiaru wody. Dzięki odpowiedniej budowie umyjesz nawet trudno dostępne zakamarki. Takie akcesoria wyposażone są w elastyczną gumową listwę, dzięki której ściąganie płynów do mycia lub wody z okien nie pozostawia smug. Zaprojektowana jest w taki sposób, aby dobrze leżała w dłoni. Niektóre modele pozwalają na zamontowanie ich do drążka teleskopowego, dzięki któremu bez wysiłku umyjesz nawet te okna, które wcześniej znajdowały się poza Twoim zasięgiem.

Profesjonalna myjka do szyb

Kolejnym gadżetem, który pomoże Ci w walce z brudnymi szybami, jest myjka do szyb. Wykonana jest z włókien, które utrzymują duże ilości wody, co z kolei sprawia, że ciecz nie kapie z niej nawet wtedy, gdy jest nasączona. Również w tym przypadku, możesz dodatkowo pomóc sobie drążkiem. Tego rodzaju akcesoria, które wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, dostępne są na stronie producenta Leifheit.

Odkurzacz do szyb

Jest to urządzenie do mycia okien, które dzięki mechanizmowi umożliwiającemu przyssanie się do szklanych powierzchni niezwykle skutecznie radzi sobie nawet z największymi zanieczyszczeniami. Odkurzacz do szyb można stosować zarówno na mokro, jak i na sucho. Używając go, możesz zapomnieć o kapaniu wody i przerwach w myciu niezależnie od tego, czy szklana powierzchnia jest pozioma, czy też pionowa. Jak działa tego typu sprzęt? Zasilany jest poprzez akumulator, który możesz ładować, podłączając go do dedykowanej ładowarki. Wyposażony jest również w gumową elektryczną ściągaczkę, umożliwiającą skuteczne sprzątanie.

Czyste szyby to wizytówka każdego domu, dlatego warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, który umożliwi Ci szybkie i bezproblemowe czyszczenie. Wybierz jedną z naszych propozycji, jeżeli chcesz, aby Twoje okna pozostawały bez smug.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności