lederboard

Dasz się zainspirować? Przyjdź na evolucJA

Czujesz, że kręcisz się w kółko albo tkwisz za długo w jednym miejscu?  Szukasz drogi i zmiany? Nie wiesz, co masz dalej zrobić? Przyjdź na evolucJA i rusz z miejsca.

 

 

evolucJA – daj się zainspirować – tak nazywa się event, który już za niecałe 7 tygodni będzie inspirować do zmian w życiu osobistym, zawodowym, do większej uważności i świadomości w myśleniu o swojej przyszłości. To wydarzenie skierowane zwłaszcza do kobiet, które poszukują możliwości rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Bo to właśnie kobiety są bardziej otwarte na zmiany i coraz bardziej świadome swoich potrzeb.

5 i 6 czerwca 2021 roku zapraszamy na wartościowe warsztaty rozwojowe, spotkania z psychologami, coachami, praktykami biznesu, ekspertami w swoich dziedzinach. A do tego na deser Paweł Tkaczyk, specjalista budowania marek i Natalia de Barbaro, autorka „Czułej przewodniczki”, książki, która zmieniła już życie wielu kobiet.

– To jest nasz główny zamysł,  przesłanie  evolucJI – aby pokazywać drogi, możliwości, kierunki. Inspirować, wskazywać.  Bo jest taki moment, że uwiadamiamy sobie, że coś nas uwiera, że jest ten przysłowiowy kamyk w bucie, który przeszkadza i coś należy z nim zrobić – tylko co? I z pomocą przychodzi evolucja, a nie rewolucja J. Pokazujemy, że pwoli, małymi krokami – ale w zgodzie z własnymi przekonaniami i wartościami, można zmienić to, co nam przeszkadza– mówi Sylwia Petryna, pomysłodawczyni wydarzenia, właścicielka Petra Consulting firmy, które je organizuje.

Kolejnym wsparciem jest też projekt #PlanetaKobiet, który pomaga odkrywać kobietom pierwiastki mocy.

– Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z kobietami wyodrębniliśmy trzy takie pierwiastki, które pomagają osiągnąć sukces w szerokim znaczeniu. To samoświadomość, uważność i przedsiębiorczość. Pomagamy kobietom odkryć te pierwiastki i wykorzystać dla własnego rozwoju- dodaje Sylwia Petryna.

Bo wiele z nas czuje – mniej lub bardziej wyraźnie – że potrzebuje zmian w swoim życiu, ale się ich boi, boi się reakcji otoczenia, bliskich. Wiele z nas tkwi od lat w schematach i już się do nich po prostu przyzwyczaiłyśmy – zapominając, że może być inaczej. Że nasze życie może być pełniejsze, w zgodzie z naszymi potrzebami, wartościami. Z zgodzie z samą sobą. W pełni.

Ktoś tkwi w nielubianej pracy – ale boi się, że ta następna może być gorsza, albo wcale jej nie będzie.

Ktoś męczy się w związku w imię poczucia obowiązku, przyzwyczajenia, pseudouczuć.

Ktoś jeszcze czuje, że pragnie od życia po prostu… więcej. Tylko nie wie, jak zacząć to wszystko zmieniać.

evolucJA może w tym pomóc, pokazać ścieżki i możliwości, a każdy sam wybierze, co „w duszy zagra”.

Podczas interaktywnych warsztatów będziemy wspólnie z uczestnikami szukać tych dróg i odpowiedzi na swoje pytania. W panelu dyskusyjnym porozmawiamy natomiast o „gorsetach i krawatach”, które nas blokują i nie pozwalają realizować marzeń. Gościnią specjalną tego panelu jest Natalia de Barbaro, której książka o odkrywaniu własnej kobiecości i wychodzeniu z narzuconych nam przez kody kulturowe ról – jest obecnie chyba jedną z najchętniej czytanych przez kobiety.

Serdecznie polecamy wydarzenie, a w kwietniu jest świetna okazja, by stać się posiadaczem biletów w bardzo atrakcyjnym wariancie – bo z BONUSAMI.

Jakimi?

*W ramach biletu 2-dniowego każdy otrzymuje EXTRA 100 zł do wykorzystania na dowolną pigułkę wiedzy, czyli 5-godzinne warsztaty w Petra Consulting.

*W ramach biletu 1-dniowego PREZENT w postaci audiobooka lub e-booka „My name is Woman…BiznesWoman”, czyli kobiecych opowieści o własnych drogach do biznesu. Książkę napisało 5 autorek: Sylwia Petryna, Marzena Stokłosa, Mariola Kruszyńska, Małgorzata Niski i Magda Falkowska – 5 bizneswoman, które swoja przygodę z własną firmą rozpoczęły na różnych etapach życia, z różnym bagażem doświadczeń i przekonań.

Zobaczcie program i szczegóły wydarzenia na https://evolucja.biz/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności