Dealer Toyota Walder bezkonkurencyjny na pomorskim rynku


Największy dealer Toyoty na Pomorzu sprzedał w tym roku ponad 1000 samochodów nowych. Łączna sprzedaż stacji w Chwaszczynie i Rumi plasuje firmę wśród 10 najlepszych dealerów Toyoty w Polsce pod względem wielkości sprzedaży. Salon w Chwaszczynie okazał się najlepszy w północnej strefie dealerskiej – Toyota Walder wyprzedził dealerów z całego regionu. Mogłoby się wydawać, że zlokalizowane na obrzeżach salony nie stanowią większej konkurencji na rynku sprzedaży nowych aut, jednakże Toyota Walder jest znaczącym graczem.

 

– Powiemy z dumą – jesteśmy najwięksi i najlepsi –  mówi Magdalena Senkowska, specjalista ds. marketingu salonów Toyota Walder. – Możemy pochwalić się największą ilością sprzedanych Toyot na Pomorzu. Nasz udział w trójmiejskim rynku sprzedanych nowych aut to już prawie 10%. Nie ma na nas mocnych – dodaje.

– Warto też zaznaczyć, że w roku 2013 sprzedaliśmy 865 samochodów – niewątpliwie możemy stwierdzić, że mimo konkurencyjnego rynku, Toyota ma bardzo silną pozycję, a nasze stacje wciąż się rozwijają – sprzedaż większa o sto pięćdziesiąt samochodów jest tego doskonałym przykładem. Plasujemy się także w ścisłej czołówce dealerów sprzedających samochody z napędem hybrydowym w Polsce, w 2014 roku zajęliśmy zaszczytne III miejsce – naszymi hybrydami jeżdżą między innymi zawodniczki drużyny siatkarskiej PGE Atom Trefl Sopot, a także koszykarze Asseco Gdynia.

IMG_4185

– Sukcesami może poszczycić się także serwis mechaniczny. Ilość obsługiwanych samochodów w naszych stacjach wzrosła o ponad 10% – mówi Robert Tuttas, kierownik serwisu w Chwaszczynie. – Co jeszcze możemy zaliczyć do naszych osiągnięć? Posiadamy największą flotę aut zastępczych z napędem hybrydowym, które są bezpłatnie użyczane Klientom na czas serwisowania ich samochodu – to bez wątpienia wyróżnia nas spośród konkurencji – dodaje.

– W salonach Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia można także dokonać zakupu auta używanego. W tym roku sprzedaliśmy 355 samochodów używanych – mówi Rafał Pawelec, kierownik działu samochodów używanych – odznaczamy się wysokim profesjonalizmem, nasze samochody są sprawdzone, pewne, z gwarancją.

– Olbrzymim sukcesem dealera było także otwarcie autoryzowanego salonu Lexusa w Gdyni Nowym Orłowie przy Alei Zwycięstwa 241/3. W 2014 roku sprzedaliśmy ponad 150 Lexusów – mówi Aleksandra Walder, doradca ds. sprzedaży salonu Lexus Trójmiasto. – To niewątpliwy sukces biorąc pod uwagę, że jesteśmy na rynku od niedawna – dodaje.

– Także serwis Lexusa może pochwalić się znaczącymi osiągnięciami. Zauważamy ciągły przyrost ilości Klientów w naszym serwisie, zanotowaliśmy wzrost obrotów w porównaniu do 2013 roku o 200% – dodaje Marcin Smółkowski, certyfikowany doradca ds. serwisu Lexusa.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności