Definiująca kobiecość – wystawa malarstwa MAGGIE PIU „Ona” już od 14 września w Wysogotowie!

Po Krakowie, Warszawie, Londynie, Katowicach, Lwowie, Wrocławiu i wielu innych miastach (ponad 40 wystaw indywidualnych i udziałów w wydarzeniach artystycznych) nadszedł czas na Wysogotowo i V.A. Gallery Poland – miejsce, które w innowacyjny sposób łączy dwa różne światy: sztuki i biznesu.

 

ONA – wystawa malarstwa MAGGIE PIU czyli Małgorzaty Bieniek-Strączek, to jednocześnie wydarzenie otwierające sensacyjny, jesienno-zimowy sezon artystyczny w V.A. Gallery Poland i znakomita okazja do obcowania ze sztuką, hołdującą kobiecemu pięknu, ukazanemu w sposób subtelny i tajemniczy.

Długo wyczekiwana wystawa, która zachwyci miłośników malarstwa artystki, już od 14 września br. zagości w budynku firmy METALMEX – siedzibie V.A. Gallery Poland. Wnętrze galerii zapełni się poruszającymi obrazami i przemieni je w pasjonującą opowieść o kobiecie. Elegancja przedstawianych form, precyzja i świadomość celu, w pracach MAGGIE PIU, oglądane z bliska pozwolą lepiej docenić jej kunsztowny styl malarski.

MAGGIE PIU – Małgorzata Bieniek-Strączek architekt, malarka, ilustratorka, dziennikarka, wystawiająca swoje malarstwo w Polsce i poza jej granicami. Wyróżniona w akcji „Twojego Stylu” jako DAMA XXI wieku, emisariuszka piękna i kultury. Laureatka konkursu „fashion komiks 2011” polskiego wydania Glamour. Wyróżniona we włoskim „Vogue” online. Zauważona na łódzkim Fashion Weeku przez Lidię Popiel zagościła na stałe ze swoimi obrazami na portalu znanej fotografki www.finelife.pl. MAGGIE PIU gości w wielu programach i projektach artystycznych oraz bierze czynny udział w aukcjach charytatywnych, jest szczególnie związana ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, którego jest członkiem honorowym.

 

plakat_MAGGIE_cmyk PODGLAD 1

 

Wernisaż 14 września 2017, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex – akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex – akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge

PARTNERZY WYDARZENIA:

Stowarzyszenie Metal Merge, Qesa

WSTĘP WOLNY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności