lederboard

Deloitte Legal wzmacnia praktykę doradztwa prawnego dla sektora nieruchomości

Do zespołu Deloitte Legal na stanowisko partnera w styczniu 2022 dołączy Marta Bijak-Haiduk, która pokieruje zespołem doradztwa dla sektora nieruchomości. Kancelarię wzmocni również kilkuosobowe grono prawników specjalizujących się w prawie branży real estate. Powiększenie zespołu to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na takie usługi. To również kolejne potwierdzenie ciągłego rozwoju Deloitte Legal na rynku polskim i środkowoeuropejskim.

 

 

Marta Bijak-Haiduk od trzynastu lat specjalizuje się w doradztwie prawnym dla sektora nieruchomości, w szczególności w zakresie zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym, różnymi strukturami projektów nieruchomościowych i ich nabycia.

– Dostrzegam ogromną szansę na zajęcie przez Kancelarię Deloitte Legal wiodącej pozycji na niezwykle dynamicznie rozwijającym się rynku doradztwa prawnego dla branży real estate. Moja wizja pokrywa się z wizją rozwoju firmy, dlatego mocno wierzę w to, że wspólnie z Zespołem uda nam się znacząco rozbudować praktykę real estate Deloitte Legal i przedstawić Klientom unikalną ofertę tzw. one stop shop – mówi Marta Bijak-Haiduk.

W ostatnim czasie Marta Bijak-Haiduk była partnerem w kancelarii Schoenherr Attorneys at Law. Jest autorką licznych publikacji i artykułów z tematyki prawa nieruchomości. Do Kancelarii Deloitte Legal dołączają także: Dominik Górski (local partner), Dominika Sulak-Seyfried (local partner), Patrycja Czarnecka (senior managing associate), Anna Jabłońska (senior associate), Enrika Gawłowska (associate) oraz Emilia Kubiszyn (associate), którzy również będą rozwijać doradztwo prawne dla sektora nieruchomości.

– Powiększenie zespołu Deloitte Legal jest ściśle związane z zainteresowaniem usługami z zakresu prawa nieruchomości ze strony naszych klientów. Mamy na swoim koncie coraz więcej transakcji z tego zakresu, a popyt na rynku real estate zapewne wzmocni ten trend. Naszym celem jest stworzenie jak najszerszej oferty, a obecność Marty i jej zespołu pomoże nam w jego realizacji – mówi Tomasz Ostrowski, radca prawny, partner zarządzający Deloitte Legal.

Subskrypcja: Otrzymuj powiadomienia o kolejnych informacjach prasowych Deloitte na stronie: www.deloitte.com/pl/subskrypcje

Nazwa Deloitte odnosi się do jednej lub kilku jednostek Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnego podmiotu prawa brytyjskiego z ograniczoną odpowiedzialnością i jego firm członkowskich, które stanowią oddzielne i niezależne podmioty prawne. Dokładny opis struktury prawnej Deloitte Touche Tohmatsu Limited oraz jego firm członkowskich można znaleźć na stronie www.deloitte.com/pl/onas.

Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. Dzięki globalnej sieci firm członkowskich obejmującej 150 krajów oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Pomagamy klientom odnieść sukces niezależnie od miejsca i branży, w jakiej działają. Ponad 244 000 pracowników Deloitte na świecie realizuje misję firmy: wywierać pozytywny wpływ na środowisko i otoczenie, w którym żyją i pracują.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności