Diament Kobiecego Biznesu dla KUMAZU

Diamenty Kobiecego Biznesu 2017 rozdane. Projekt ma na celu pokazanie, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego, to nie tylko reklama i promocja marki, ale przede wszystkim  budowanie społeczności kobiet przedsiębiorczych.  Misją  konkursu jest integrowanie kobiet sukcesu, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play.

 

Jury nagrodziło kobiece biznesy, które swoją postawą motywują innych do działania, są dowodem na to, że można umiejętnie łączyć biznes z życiową pasją, a swoim optymistycznym nastawieniem do świata – sprawiają, że chce się przebywać w ich towarzystwie.

W tym roku nagroda trafiła w ręce marki KUMAZU.

Kumazu to nowa marka na rynku , która powstała z zamiłowania do naturalnych terapii i ziołolecznictwa. Receptura oparta jest w 100% na ziołach i ekstraktach roślinnych oraz na wiedzy i doświadczeniu przekazywanym  z pokolenia na pokolenie. Dzięki produktom marki KUMAZU będziecie bardziej zadowoleni z wyglądu i stanu swoich włosów.

19399344_2024702631096141_6080282996076399749_n

– Jestem  bardzo dumna z nagrody. Cieszę, się że zostaliśmy zauważeni, mimo, że jesteśmy młodą firmą. Nagroda jest dla mnie wyrazem zaufania, daje motywację do dalszego działania. Jest krokiem milowym w kierunku spełnienia kolejnych marzeń zawodowych, doskonalenia oraz rozwoju. Nagroda ma dla mnie nieocenioną wartość i jest źródłem niesłychanej przyjemności –  mówi Karina Kondeja – Wojtczak, właścicielka marki.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności