Diva hiszpańsko – polska w natarciu!

Beata Drewniak to urodzona w Polsce, ale mieszkająca od lat na Wyspach Kanaryjskich  wokalistka i … pilotka wycieczek! Czy będzie konkurencją dla Beaty Kozidrak? Swój głos szkoliła u coacha Celine Dion, nic więc dziwnego, że wielu upatruje się w niej prawdziwej divy, która łączy kulturę polską i hiszpańską!

 

 

Beata Drewniak ukończyła studia magisterskie na kierunku: Turystyka Międzynarodowa i Rekreacja oraz studia podyplomowe na kierunku: Coaching. Od najmłodszych lat łączyła swoje dwie pasje: muzykę i podróże. Śpiewała w musicalu „Guma balonowa”, uczęszczała do Opolskiego Studia Piosenki założonego przez Elżbietę Zapendowską, gdzie miała przyjemność współpracować z czołowymi muzykami polskiej sceny.

W wieku 17 lat rozpoczęła przygodę muzyczną na castingach do popularnych programów telewizyjnych takich jak „Idol”, czy „Droga do gwiazd”. Wtedy jednak okazało się, że chęć zwiedzania świata jest silniejsza. Rozpoczęła pracę jako rezydentka i pilotka wycieczek w Egipcie, Bułgarii, na Rodos, Korfu, by ostatecznie pokochać najbardziej Wyspy Kanaryjskie – Teneryfę, Gran Canarię, Lanzarote i Fuerteventura. Na tej ostatniej zadomowiła się na dłużej. Wyspa okazała się prawdziwym rajem. Poza piękną pogodą i przyrodą sprzyjającą twórczości, daje jej możliwość kontynuacji pracy jako pilot wycieczek oraz występów artystycznych.

Beata śpiewała w prestiżowych miejscach takich jak: Jameos De Los Verdes na Lanzarote, Las Salinas na Fuerteventura. Materiał na płytę stworzyła wspólnie z Gersonem Galvan – wokalistą z Wysp Kanaryjskich oraz wokalistką Yessicą Milan Rosa z Madrytu. W 2017 r. uczestniczyła w warsztatach wokalnych z coachem Celine Dion – Gregiem Enriquez i divą hiszpańską –  Lilianą Aracil. Ta prawdziwie europejska współpraca zaowocowała przebojami w języku hiszpańskim, wśród których znalazły się: ”Dónde Irán, Dónde Irás”, „No tengo miedo” i „Quiero volver”.

Jej piosenki i teledyski miały już okazję zaistnieć w mediach kanaryjskich. Wielu zaczęło upatrywać się w Beacie prawdziwej divy. Dlatego najmocniejsze uderzenie Beata szykuje na Walentynki 2019! To właśnie wtedy ukaże się płyta pełna romantycznej muzyki, a jej promocja będzie miała nie tylko zasięg hiszpański, ale i ogólnopolski.

Warto posłuchać:

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności