lederboard

Dla Mamy mamy prezent! Od Tressore


Szukasz niebanalnego upominku z okazji Dnia Matki? Znajdziesz go w butiku lub sklepie internetowym polskiej marki Tressore!

 

Kto wstawał do ciebie przynajmniej kilka razy w nocy, gdy byłaś jeszcze niemowlakiem? Kto pocieszył, gdy spadłaś z roweru i boleśnie stłukłaś kolano? Kto zawsze znajdzie czas, by ugotować twoją ulubioną zupę pomidorową- jedyną w swoim rodzaju? Oczywiście – Mama!

Dzień Matki obchodzimy tylko raz w roku i pewnie wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że każda Mama powinna mieć swoje święto codziennie! Owszem, możesz każdego dnia dzwonić do Niej i mówić, jak bardzo ją kochasz. Możesz też częściej niż raz w roku kupować jej kwiaty czy czekoladki… Na szczęście są lepsze sposoby na to, by okazać swoje uczucia. Wystarczy, że zabierzesz swoją Mamę na zakupy do butiku Tressore!

 

2

To polska firma, która stawia na jakość i styl. Ubrania z metką Tressore są propozycją dla kobiet kochających trendy, nowoczesnych i wyrazistych. Nic dziwnego zatem, że marka Tressore w błyskawicznym tempie podbiła serca wielu kobiet, w tym znanych przedstawicielek świata show – biznesu!

 

3

Czy projekty marki Tressore przypadną do gustu twojej Mamie? Z pewnością! Musisz bowiem wiedzieć, że najnowsza kolekcja jest zachwycająca! Królują tu oryginalne desenie i szeroka paleta barw, a wszystko to podane jest w eleganckiej, kobiecej i zwiewnej formie. Propozycja od Tressore jest jednocześnie casualowa, jak i szykowna, pasuje więc zarówno Mamie, jak i Córce!

 

4

Każdy model z kolekcji Tressore ma jeszcze jedną zaletę – podarowany w Dniu Matki sprawi, że twoja Mama poczuje się doceniona i szczęśliwa nie tylko przez jeden dzień w roku, ale za każdym razem, gdy tylko założy prezent od ciebie!

Podaruj swojej mamie upominek od Tressore i… przekonaj się, jak niewiele trzeba, by powiedzieć jej: „Kocham cię”!

www.tressore.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności