Dominika Gradecka najlepsza w Dr Irena Eris Ladies Golf Cup

Przez dwa dni w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie trwała wspaniała zabawa i sportowa rywalizacja. Po raz jedenasty odbył się turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies Golf Cup. Według organizatorów po raz kolejny udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie ze wspaniałymi nagrodami dla najlepszych. W tym roku triumf święciła Dominika Gradecka.

 

 

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies Golf Cup to zdecydowanie największa i najbardziej prestiżowa impreza golfowa dla pań w naszej części Europy. Zawodniczki po trudach dwudniowej rywalizacji mogły skorzystać z usług Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek ufundowała firma „YES”. Największą z nagród otrzymała Dominika Gradecka, która zapowiadała, że postara się zagrać jak najlepiej. Cel wykonała i zostawiła resztę stawki daleko w tyle.

DrIrenaEris_DominikaGradecka_BeataMajewska_DeutscheBank_MarekMichalowski_PrezesPolskiegoZwiazkuGolfa.jpg

Nagroda dla najlepszej zawodniczki została wręczona podczas gali, na której swoją obecność zaznaczył także prezes Polskiego Związku Golfa. – Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami. To najlepszy turniej w kraju i robi go Irena Eris. Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni – powiedział Marek Michałowski.

Dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną – wyjątkową 9 l. butelkę szampana, w pięknym stylu zdobyła ją Małgorzata Yusufali. Weekend z Audi Q2 od Audi Rowiński Wajdemajer zdobyła Amanda Majsterek, a nagrody od nowego partnera turnieju GUCCI – Katarzyna Selwent.

Beata_Sadowska.jpg

Dominika Gradecka o triumf w jedenastej edycji Dr Irena Eris Ladies Golf Cup walczyła z Katarzyną Selwent i Amandą Majsterek. Wszystkie trzy panie stworzyły niesamowite widowisko, będące wspaniałą reklamą golfa.

Więcej informacji o Dr Irena Eris Ladies Golf Cup można znaleźć na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności