Dr Mateusz Grzesiak – międzynarodowy trener i konsultant biznesu w Londynie!

9 grudnia 2017 r. w Londynie w hotelu Hilton London Metropole odbędzie się szkolenie „Sukces przez duże S”, które poprowadzi dr Mateusz Grzesiak. Najbardziej rozpoznawalny polski trener i konsultant przyjedzie na specjalne zaproszenie ExcellenceVale, żeby podzielić się autorskim przepisem na rozwój biznesowy, zawodowy i osobisty za granicą.

 

 

Polacy są przedsiębiorczy. Za granicą również. Centre for Entrepreneurs podaje, że w 2015 roku nieco ponad 21 tys. Polaków w Wielkiej Brytanii założyło 22 tys. przedsiębiorstw, a dalsze 65 tys. Polaków wybrało samozatrudnienie. W 2017 liczby te wzrosły odpowiednio do 40 oraz 85 tyś.

Polacy na Wyspach należą do czołówki najbardziej przedsiębiorczych nacji, plasując się tuż za  Irlandią, Indiami oraz USA. Zdaniem byłego ambasadora Polski w Wielkiej Brytanii, Witolda Sobkowa, przekonanie o tym, że Polacy pracują „na zmywakach” traci na aktualności, bowiem stale podnoszą swoje kwalifikacje i szybko przyswajają język, ciesząc się coraz lepszą pozycją na brytyjskim rynku pracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców, firma ExcellenceVale zorganizowała szkolenie z dr. Mateuszem Grzesiakiem w Londynie. – Polacy na Wyspach coraz częściej sięgają po więcej, nie tylko jako świetni pracownicy, ale również pracodawcy. Zaprosiliśmy dr. Mateusza Grzesiaka, by przyjechał do Londynu i podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, ponieważ widzimy, jak bardzo Polonia spragniona jest rozwoju – nie tylko zawodowego, finansowego i biznesowego, lecz także w innych obszarach życia. Mateusz Grzesiak opracował szkolenie „Sukces przez duże S” w taki sposób, żeby stanowiło kompendium niezbędnych umiejętności i skutecznych narzędzi ambitnego Polaka za granicą. – komentuje Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale, nominowana do nagrody Wybitny Polak w Anglii 2015, przedsiębiorca z 11-letnim stażem w Wielkiej Brytanii.

fot. Starway (6)

W kierunku rozwoju zawodowego

Spotkania z czołowymi polskimi trenerami rozwoju osobistego i mówcami motywacyjnymi na Wyspach cieszą się od kilku lat bardzo dużym powodzeniem. Corocznie w tego typu spotkaniach biorą udział tysiące rodaków. ExcellenceVale przewiduje, że rozwój osobisty będzie coraz ściślej wiązał się z rozwojem zawodowym. – Twoja osobowość to nie tylko sposób zachowania w domowych pieleszach, ale również sposób reagowania w sytuacjach zawodowych. Jeśli myślisz, że rozwój osobisty cię nie dotyczy, to za kilka lat możesz się przekonać, że zostałeś daleko z tyłu. – komentuje Anna Ewa Suska, pomysłodawczyni ExcellenceVale, mentorka i trenerka biznesu, Lwica Biznesu w plebiscycie magazynu Law Business Quality.

Warto dodać, że struktura wiekowa brytyjskiej Polonii sprzyja dążeniu do osiągania sukcesów. Dużą jej część stanowią ludzie młodzi: 23% nie ukończyło jeszcze 20. roku życia, zaś 69% jest w wieku od 25 do 49 lat.

Sukces przez duże S

Tematem spotkania z doktorem Mateuszem Grzesiakiem będą konkretne kompetencje sprawiające, że człowiek – zawodowo i prywatnie – albo rozwija się niezależnie od obszaru, na którym działa, albo stoi w miejscu. Sukces przez duże S” to spotkanie dla najbardziej przedsiębiorczych i ambitnych Polaków za granicą – niezależnie od tego, czy są zatrudnieni na etacie czy też dają zatrudnienie innym. To szansa dla tych, którzy chcą w życiu sięgać po więcej.

Organizatorzy wydarzenia przekonują, że dla poprawy jakości życia nie wystarczy przekroczenie granicy między państwami, ponieważ znacznie trudniejsza do pokonania jest granica mentalna, którą zabieramy ze sobą na emigrację – nie tylko do Wielkiej Brytanii, lecz także  każdego innego kraju, w którym decydujemy się żyć i pracować.

Dr Mateusz Grzesiak pomoże polskim przedsiębiorcom na Wyspach zidentyfikować tę niewidzialną barierę i w ciągu całodniowej konferencji będzie koncentrował się w szczególności na takich obszarach jak umiejętność korzystania z rodzimych pozytywnych zasobów narodowych jak odwaga, kreatywność i zaangażowanie, planowanie organizacji o większym zasięgu, skuteczne budowanie brandu osobistego oraz kontrola emocji w sytuacjach kryzysowych. Opowie również o najnowszej, 13-tej książce w swoim dorobku – „Psychologia Hejtu”. Szydercze komentarze, niekonstruktywna krytyka oraz złośliwość dotykają wielu Polaków, zwłaszcza tych, którzy odnieśli sukces i to często ze strony rodaków. Na szczęście jest sposób, żeby nauczyć się z tym walczyć.

Więcej informacji o szkoleniu „Sukces przed duże S” doktora Mateusza Grzesiaka znajduje się: tutaj.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności