lederboard

Drukarnia Wesoła? Oczywiście JKB Print!

W Warszawie znajduje się nasza drukarnia JKB Print. Szukasz podwykonawcy w dzielnicy Wesoła w Warszawie? Miło nam się przedstawić! Jest kilka bardzo dobrych powodów, dla których warto podjąć współpracę właśnie z nami. I chcemy Ci je przedstawić. Bez obaw, będą same konkrety i nie zajmie Ci to więcej, niż 5 minut. A może już nie będziesz musiał szukać dalej drukarni idealnej? Mamy taką nadzieję. 

 

Drukarnia cyfrowa, offsetowa, wielkoformatowa…

… i stacjonarna, i internetowa. Jesteśmy drukarnią, która z powodzeniem realizuje nawet największe projekty. Współpracujemy z największymi wydawcami i agencjami marketingowymi w  Warszawie. Jesteś przedstawicielem agencji czy wydawnictwa? Napisz do nas! Dostaniesz specjalne warunki współpracy.

Drukarnia Wesoła – Praga Południe

Szukasz drukarni, którą możesz poznać osobiście, umówić się na spotkanie, zobaczyć park maszynowy? Nie ma problemu! Zapraszamy wszystkich Klientów ze stolicy na wizyty w drukarni JKB Print. Na miejscu chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pokażemy naszą drukarnię.

Szybka realizacja zamówień

W JKB Print dysponujemy dużym parkiem maszynowym i gronem profesjonalistów w dziedzinie poligrafii – dzięki temu możemy zaproponować szybkie realizacje zamówionych materiałów. W przypadku niektórych projektów może to być nawet 1 dzień roboczy! Potrzebujesz realizacji „na wczoraj”? Napisz do nas i zapytaj o najszybszy możliwy termin dla Twojego zamówienia.

Wysoka jakość druku

W JKB Print oferujemy jedynie perfekcyjne wydruki. Nowoczesna flota maszynowa, funkcjonalny system przyjmowania zamówień i grupa ekspertów w poligrafii sprawia, że naszym wydrukom nie tylko nie można nic zarzucić, ale i są realizowane w krótkim czasie.

Szeroka gama papierów

Możecie wybierać w szerokiej ofercie papierów: ozdobnych, powlekanych, niepowlekanych, samokopiujących czy odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie w zależności od rodzaju projektu.

Specjaliści do usług

W JKB Print zatrudniamy jedynie ekspertów w dziedzinie poligrafii z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że czuwać nad Twoim projektem będzie osoba kompetentna, która na druku zjadła już zęby – i potrafi doradzić w razie jakichkolwiek wątpliwości oraz zaproponować najlepsze rozwiązania.

Cała realizacja online? Nie ma problemu!

Jesteśmy drukarnią online, która obsługuje klientów z całej Polski, nie tylko z Warszawy. Nasza drukarnia w Wesołej JKB Print Wesoła/Praga Południe przyciąga do siedziby Klientów z Warszawy, ale większość projektów realizujemy w 100% przez internet – i mamy wypracowane metody, które pozwalają nam przeprowadzać takie projekty na najwyższym poziomie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności