lederboard

Duet BOHOBOCO zaprojektował Żółtą Koszulkę Lidera dla największego charytatywnego biegu biznesowego


Nowojorska nonszalancja, londyńska awangarda, paryska elegancja i mediolańskie dolce vita – tak brzmi przesłanie marki modowej stworzonej przez Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Duet istnieje od 2009 roku, ale zdążył już podbić szafy największych polskich gwiazd. Teraz styl projektantów będą mogli podziwiać biegacze Poland Business Run – największego charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety.

 

 

Do grona wielbicieli talentu projektantów zaliczają się gwiazdy takie jak: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Cegielska, Aneta Kręglicka czy Marta Żmuda – Trzebiatowska. Tym razem BOHOBOCO zaprojektowało Żółtą Koszulkę Lidera o którą powalczą drużyny Poland Business Run w ramach akcji Pomagam Bardziej. Zadaniem każdego z zespołów jest zebranie jak największej kwoty, która zostanie przekazana podopiecznym między innymi Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Zwycięzcy, którzy w danym miesiącu zbiorą najwięcej środków dla fundacji Poland Business Run otrzymają designerskie koszulki. Akcja jest skierowana do wszystkich osób, które chcą pomóc w sfinansowaniu nowoczesnych protez, rehabilitacji i wsparcia psychologicznego dla osób po amputacjach.

Wyścig, w którym wszyscy są zwycięzcami

Pomysł na wykorzystanie Żółtej Koszulki Lidera został zaczerpnięty z wyścigu kolarskiego Tour de France, podczas którego zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzymuje właśnie takie prestiżowe wyróżnienie. Jednak w wyścigu Poland Business Run wygrywają wszyscy, ponieważ dzięki rywalizacji drużyn kolejne osoby po amputacjach będą mogły stanąć na nogi.

 

żółta koszulka PBR

 

Firmy, również te modowe, mają coraz większą świadomość, jeśli chodzi o działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jak mówią projektanci: – Kiedy zostaliśmy zaproszeni do udziału w projekcie Poland Business Run – nie wahaliśmy się nawet przez chwilę. To wspaniała inicjatywa, która integruje ludzi i daje im możliwość wspólnego niesienia pomocy poprzez aktywność, którą najbardziej kochają – bieganie. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że możemy być częścią tego projektu. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników Poland Business Run! Wcześniej wsparcia akcji Pomagam Bardziej udzielili: Gosia Baczyńska oraz Paprocki & Brzozowski.

Integracja biznesu w szczytnym celu

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Od pierwszej edycji udało się zmienić życie już ponad 60 osób, które teraz same wspierają kolejnych potrzebujących. Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem. W tym roku Poland Business Run obchodzi swoje piąte urodziny i z tej okazji przekazuje pałeczkę pomocy również lokalnym fundacjom, za pośrednictwem których środki zebrane w trakcie biegu trafią do kolejnych potrzebujących.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności