Dyrektor HR jako motor zmian w organizacji

Czy obecność dyrektora HR na spotkaniach zarządu to korzyść dla organizacji? Do jakich danych powinien mieć on dostęp, by móc efektywnie wspierać proces zmian przeprowadzanych w firmie? Jakie procesy i jakimi metodami powinien mierzyć, by móc formułować strategiczne wnioski i rekomendacje dla zarządu? Tego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnego szkolenia on-line, które poprowadzi Monika Grabowska, dyrektor sprzedaży Macrologic. Webinar odbędzie się 25 lipca br. o godz. 10:00. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod adresem: www.webinar.macrologic.pl.

 

Z badania zrealizowanego przez Antal na zlecenie Macrologic wynika, że średnio co czwarta firma nie mierzy żadnego z 8 kluczowych procesów będących przedmiotem zainteresowania dyrektorów HR. Tymczasem brak miarodajnych informacji uniemożliwia identyfikację punktów krytycznych tego typu procesów, a przez to również ich usprawnienie. Organizacje, które bagatelizują znaczenie zarządzenia procesami HR mają zdecydowanie więcej problemów z wprowadzaniem zmian i zarządzaniem nimi, a także występuje w nich większe ryzyko podejmowania błędnych decyzji zarządczych.

Czy można zatem odwrócić taki sposób działania, przejąć kontrolę nad procesami HR w firmie i w wiarygodny sposób je mierzyć, a następnie na bazie takich danych usprawniać funkcjonowanie całej firmy? Monika Grabowska, dyrektor sprzedaży Macrologic, jest przekonana, że tak i podczas bezpłatnego webinaru „Czy Dyrektor HR jest potrzebny na spotkaniach Zarządu?” postara się wyjaśnić, jak to zrobić.

Szkolenie on-line zaplanowano na wtorek 25 lipca br. o godz. 10:00.
Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod adresem: www.webinar.macrologic.pl.

Kluczowe zagadnienia, które zostaną wówczas poruszone to:

  • sposoby pomiarów procesów HR,
  • zarządzanie procesami HR w kontekście wymiernych efektów dla całej organizacji,
  • zasady formułowania strategicznych wniosków i rekomendacji dotyczących pożądanych zmian w organizacji.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności