lederboard

Dziewczyna w trampkach – w stronę marzeń!

Ambicje, pewność siebie, wiara w to, że można zdobywać szczyty, to umiejętności, których czasem brak młodym ludziom. Na szczęście jest program „Rozwiń w sobie motyla”, prowadzone przez Małgorzatę Kapuściak, która na własnym przykładzie przekonuje młodzież, że marzenia się spełniają!

 

Przed współczesnymi nastolatkami stoi wiele wyzwań: chcą podbijać świat, dokonać ważnych rzeczy, nie mieć problemów, cieszyć się sympatią otoczenia. Dla niektórych, mogących liczyć na łut szczęścia osób, wszystkie te plany realizują się jakby mimochodem, bez wielkiego nakładu pracy. Część nastolatków jednak nie podejmuje walki, zamyka się w swojej skorupie, nie wierzy w realizację marzeń.

W takiej sytuacji wsparcie rodziców, mimo szczerych chęci, może okazać się niewystarczające. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że w pewnym momencie rodzice przestają być dla młodych ludzi wyrocznią, autorytetem. Na szczęście są sprawdzone sposoby, które pozwolą nastolatkom pokonać wątpliwości, kompleksy i niepewność, po to, by uwierzyć w to, że warto stawiać sobie ważne cele i realizować je krok po kroku.

Nieocenione wsparcie w tym zakresie oferuje Małgorzata Kapuściak i jej unikatowy program szkoleniowy dla młodzieży, „Rozwiń w sobie motyla”. Jego innowacyjność polega nie tylko na tym, że jest to jedyny projekt motywacyjny adresowany do młodzieży, ale również jego forma i treść to rezultat zastosowania własnych doświadczeń, które w połączeniu z autorską metodą, dały wyjątkowy, mający odzwierciedlenie na wielu płaszczyznach efekt.

Przede wszystkim Małgorzata Kapuściak realizuje swój projekt jako niezwykle aktywny mówca motywacyjny, spotykając się z młodzieżą w szkołach czy innych placówkach. Spotkania te nie przypominają nudnych pogadanek narzucającej dystans „pani w garsonce i szpilkach”! Ich efektem jest wzmocnienie poczucia własnej wartości u młodzieży i utwierdzenie się w przekonaniu, że trzeba walczyć o własne marzenia.

Poza tym, Małgorzata Kapuściak realizuje się także jako autorka książki „Dziewczyna w trampkach”, otwierającej cykl powieściowy. Niespotykana, interaktywna forma w połączeniu z fascynującą fabułą sprawiają, że młody czytelnik może spojrzeć na swe problemy z dystansem.

Nie sposób nie wspomnieć też o innej działalności Małgorzaty Kapuściak: o blogu, który pomaga młodzieży skutecznie ominąć wszelkie rafy, a rodzicom podpowiada, jak znaleźć nić porozumienia z własnym dzieckiem.

Nic dziwnego zatem, że wszystkie te działania doprowadziły do przyznania Małgorzacie Kapuściak prestiżowej statuetki Bestseller Roku 2018 przez magazyn biznesowy „Law Business Quality”. Jak wyznała sama autorka, był to przełomowy moment w jej karierze:

– Udział w plebiscycie to dla mnie niesamowite doświadczenie. Nigdy bym nie przypuszczała, że „Dziewczyna w trampkach” stanie na jednym podium z przedstawicielami prestiżowych marek na polskim rynku. Zdobycie wyróżnienia w kategorii „Innowacyjny projekt dla młodzieży” jest dla mnie nie tylko sukcesem, ale przede wszystkim dowodem na to, że prawdziwe marzenia zawsze zwyciężają.- wyznała szczęśliwa autorka, odbierając statuetkę.

Młodzi ludzie szukający wsparcia i potwierdzenia tezy głoszącej, że warto wierzyć w swoje marzenia, wreszcie je odnaleźli: zarówno w osobie Małgorzaty Kapuściak, jak i jej projektach motywacyjnych!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności