Edyta Skutnicka nominowana do prestiżowej nagrody


7 kwietnia w LOFT44 w Warszawie odbędzie się prestiżowa gala pod hasłem LIDERZY BIZNESU MŚP 2017. Event połączony będzie z premierą książki Ilony Adamskiej oraz 3. urodzinami magazynu Law Business Quality. Wśród nominowanych do nagrody jest Edyta Skutnicka, współwłaścicielka marki AXAMI.

 

– Jestem bardzo wzruszona i dumna otrzymując nominację w plebiscycie Liderów Biznesu 2017. Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję, a miarą mojego sukcesu jest nie tylko rosnąca popularność mojej marki, ale przede wszystkim uznanie w oczach klientek. Jest to oczywiście efekt ciężkiej pracy i zaangażowania – nie tylko mojego, lecz również zespołu fantastycznych ludzi, którzy mnie otaczają. Nominacja w konkursach takich, jak Liderzy Biznesu MŚP czy Podlasianka Roku 2016 uświadamia mi jak wielki sens ma to, co razem robimy i jak wielką jestem szczęściarą mogąc w życiu robić to, co kocham. – mówi Edyta Skutnicka.

Axami jest białostocką firmą zbudowaną na rodzinnej tradycji oraz umiłowaniu do szycia i projektowania. Założona w 1996 przez panią Edytę i jej mamę – panią Annę, do tej pory prężnie funkcjonuje i rozwija się, opierając swoją produkcję przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb klienta i wysokiej jakości produktach.

– Produkty firmy Axami odznaczają się najwyższą jakością, nietuzinkowym wzorem i wysublimowanymi tkaninami europejskich producentów. Chcąc utrzymać konkurencyjność i zaprezentować się z jak najlepszej strony, firma uczestniczy w wielu plebiscytach, konkursach i pokazach, gdzie zdobywa liczne nagrody. Swoje produkty prezentuje w dopracowanych do perfekcji katalogach i podczas specjalnie zaaranżowanych sesjach zdjęciowych w egzotycznych miejscach. – mówi Edyta Skutnicka.

38

W trakcie Gali Liderów Biznesu 2017 redakcja magazynu LAW BUSINESS QUALITY przyzna również wyróżnienia dla gwiazd, które na co dzień angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Wśród nominowanych są m.in. Paulina Holtz, Monika Zamachowska, Ola Mikołajczyk, Michał Malinowski, Urszula Dębska, Kamila Szczawińska oraz Leszek Stanek.

Podczas eventu odbędzie się pokaz mody m.in. Piotra Ciepała i marki AXAMI oraz występ gwiazdy Teatru Sabat – Jolanty Mrotek. Galę otworzy zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” – Anna Hamela, która zabierze gości do Francji, śpiewając utwory nieśmiertelnej Édith Piaf.

Dziś w Białymstoku odbywa się Gala Podlasianka Roku 2016. Edyta Skutnicka i marka Axami została również nominowana do tego tytułu. Trzymamy kciuki!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności