EFFI BAG – krótka historia jednej torebki


Wszystko zaczęło się w sierpniu 2014 w Zakopanem. Na jednej z imprez poznała właścicieli firmy skórzanej Metozzi. Usłyszała od nich, że jeśli chciałaby, żeby uszyli specjalnie dla niej jakąkolwiek torebkę, to nie ma problemu!

 

– Dopiero po kilku miesiącach od naszego pierwszego spotkania pomyślałam, że to świetny pomysł i że skoro panowie obiecali, że mogą zrobić torebkę jakąkolwiek sobie wymarzę, to dlaczego nie? Inspiracją dla powstania mojej torebki był styl lat 70. Uwielbiam dzwony, frędzle, koturny i bluzki haftowane w kwiaty. Do dziś pamiętam też dokładnie torbę mojej mamy z lat 70. – w kształcie podkowy, zapinana na proste zapięcie, bez żadnych ozdób, idealna na co dzień, by pomieścić w niej wszystko i pasująca do wszystkiego. Tak powstała Effi bag. Torba mojej mamy była w kolorze gorzkiej czekolady, ja postanowiłam dać tej torbie nowe życie i nowe kolory. – wyjaśnia Ewa Wojciechowska.

effibag

Effi bag jest wykonana ze skóry bydlęcej sprowadzanej z Włoch i dostępna w pięciu kolorach: zielonym, szarym, rudym, malinowym i granatowym.

Cena: 550 zł

Dostępna na metozzi.pl i ewawojciechowska.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności