lederboard

Ekocuda po raz trzeci w Gdańsku

2 i 3 marca br. na Stadionie Energa odbędzie się trzecia gdańska edycja targów kosmetyków naturalnych Ekocuda. Podczas dwudniowego wydarzenia odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się zarówno z debiutującymi na polskim rynku markami, jak również z tymi, które już zyskały ich zaufanie i uznanie. Niezmiennie w programie targów znajdą się akcenty edukacyjnie: warsztaty oraz wykłady. Wstęp na targi jest bezpłatny.

 

 

Za sprawą „ekocudowych” targów w Gdańsku, świadomi konsumenci mają okazję spotkać się z producentami naturalnych kosmetyków. Wymiana doświadczeń, spostrzeżeń oraz pomysłów przynosi korzyści dla obu stron. Klienci mogą w ten sposób poczuć, że mają wpływ na ulepszanie produktów czy rozbudowanie oferty i że ich głos jest słyszany przez producentów. Natomiast firmy zyskują możliwość poznania z pierwszej ręki potrzeb swoich odbiorców i w ten sposób lepiej na nie odpowiedzieć.

– Ekocuda rozwijają się wraz z rynkiem kosmetyków naturalnych w Polsce, a także z producentami. W gronie wystawców są marki, które są z nami od pierwszej edycji. To niezwykłe doświadczenie, patrzeć jak z roku na rok rośnie grono ich klientów, a także jak wzbogaca się ich oferta. Myślę, że spora jest w tym zasługa ich obecności na Ekocudach. 
Z doświadczenia wiem, że bezpośrednie spotkania producentów z użytkownikami dają niecodzienną okazję do szczerej i konstruktywnej informacji zwrotnej, która jest dla wielu firm dźwignią do sukcesu. Nic dziwnego, przecież jeśli zależy nam, by coraz więcej osób sięgało po dany kosmetyk – warto słuchać ich potrzeb i oczekiwań – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka przedsięwzięcia i właścicielka marki Ekocuda.

Do tej pory wszystkie edycje targów kosmetyków naturalnych Ekocuda odwiedziło ponad 153 000 osób. Rosnąca świadomość społeczeństwa sprawia, że konsumenci sięgają po naturalne, często niszowe kosmetyki. Dwudniowe targi na Stadionie Energa w Gdańsku są szansą dla wystawców, którzy chcą zaprezentować szerokiemu gronu swój nowy produkt lub powiększyć grupę dotychczasowych odbiorców.

Podczas targów odwiedzający mogą skorzystać ze strefy gastronomicznej, w której serwowane będą pyszne potrawy przygotowane w stylu eko. Kolejną atrakcją będą warsztaty prowadzone przez specjalistów. „Ekocuda” to okazja do zdobycia wielu praktycznych informacji dotyczących m.in. zdrowego stylu życia i prawidłowej pielęgnacji skóry.

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, Naturalnie!, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Women’s Health, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Mycompany.pl, My Mamy, Naturalnie z pudełka, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, magazyn Harmonia, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, V mag, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, MiastoDzieci.pl, My3Miasto, Mamy Mamom, KIKIMORA magazyn rodzica, Wielki kufer, Zakręcovnia, Curly Madeleine, Magazyn Kobiet Mademoiselle.

www.ekocuda.com

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności