EKOCUDA zapraszają na 8. edycję targów w wersji online

Wraz z nadchodzącym latem przybywają również Ekocuda w wersji online! 19 i 20 czerwca odbędzie się już 8. edycja wirtualnych Ekocudów, podczas których będzie można skorzystać z oferty blisko 100 marek! Debiuty, premiery, promocje, ale także część edukacyjna – czyli live’y z ekspertami. Czeka nas dużo dobrego – warto wykorzystać tę okazję, by otulić się latem w piękne zapachy, kojące balsamy czy chroniące filtry!

 

 

Lato to wymagająca pora roku dla naszego ciała – a przede wszystkim dla skóry. Picie wody to podstawa, ale i kosmetyki, chroniące nas przed szkodliwym promieniowaniem, będą na wagę złota! Nadchodzące miesiące to również czas urlopów i wyjazdów – szykują się więc chwile relaksu, odpoczynku, długiego przebywania w wodzie, aktywności fizycznej czy wieczornych rozmów na tarasie przy świecach. Wystawcy Ekocudów przygotowali dla każdego coś dobrego – od kosmetyków pielęgnacyjnych, regeneracyjnych przed kosmetyki kolorowe po naturalne akcesoria, wpierające dbanie o siebie.

Przed nami już 8. edycja Ekocudów, która odbywać się będzie na naszym instagramowym profilu. Minął rok, odkąd podjęliśmy decyzję, by targi przenieść do sfery wirtualnej i – muszę przyznać – był to świetny pomysł. Teraz, kiedy zbliżają się letnie upały i czas urlopów, Ekocuda na pewno pomogą w wyposażeniu kosmetyczek w naturalne cuda, które ochronią ciało i umilą lato – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić profil Ekocudów na Instagramie. Jest to niezwykła przestrzeń w świecie online – przede wszystkim dlatego, że integruje społeczność ekofanów, a także nie ustaje w jej edukowaniu. Eksperci z branży kosmetycznej goszczą na profilu Ekocudów bardzo często. Można więc poszerzać swoją wiedzę, poznawać nowe marki, produkty, a także wartościowe trendy na rynku kosmetyków naturalnych. Ale to nie wszystko – Ekocuda dbają, by być w kontakcie ze swoimi fanami, poznawać ich potrzeby i problemy. Z tego powodu całkiem niedawno przeprowadzona została ankieta pod hasłem #LubięSwojąCerę.

Podczas dwóch dni, Ekocuda przedstawią ofertę wspaniałych producentów. Można spodziewać się zarówno nowych marek, które zadebiutują dopiero na Ekocudach, jak i marek bardzo dobrze znanych i lubianych Kto, choć raz był na Ekocudach, wie, że warto – nie tylko dla atrakcyjnej oferty, edukacyjnej części, ale i pozytywnej energii, która udziela się nawet w przestrzeni online.

Pełna lista wystawców, a także harmonogram spotkań live z ekspertami pojawią się na stronie www.ekocuda.com/targi-online/ na tydzień przed targami. Wyciągnijcie kalendarze i zapiszcie: 19, 20 czerwca – EKOCUDA ONLINE. Nie zapomnijcie zanotować dat live’ów, które dostarczą Wam eksperckiej wiedzy!

Więcej informacji:

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda
www.linkedin.com/company/ekocuda.com

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności