Ekskluzywna Klinika Korona z kolejną nominacją

Znana i ceniona Klinika Korona po raz kolejny została zauważona i nominowana, tym razem w plebiscycie Osobowość Roku, w kategorii Medycyna Estetyczna. Organizatorem plebiscytu jest małopolska telewizja MTV24.TV.

 

Już 27 stycznia podczas eleganckiej uroczystości w jednej z warszawskich restauracji odbędzie się pierwsza edycja plebiscytu. Redakcja MTV24 postanowiła wyróżnić dr Marka Janisza, właściciela Kliniki Korona, który wykazuje nie tylko sukces finansowy, ale także charakteryzuje się wybitną postawą biznesową oraz motywuje innych do działania.

Dr Marek Janisz swoją postawą udowadnia, jak skutecznie można łączyć biznes z pasją. Chirurg z powołania, specjalista medycyny estetycznej, absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Po studiach rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu. Po ukończeniu studiów w 1996 roku rozpoczął szeroką praktykę w zakresie leczenia chorób piersi w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu oraz na Oddziale Klinicznym Śląskiej Akademii Medycznej. Obecnie jest to jeden z najlepszych lekarzy, który zajmuje się: profilaktyką raka piersi, badaniami usg piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym, jak i niechirurgicznym.

Indywidualną Praktykę Lekarską prowadzi od 2000 roku. Zajmuje się profilaktyką raka piersi, chirurgią estetyczną skóry oraz niechirurgicznymi metodami jej korekty. Klinikę Korona dr Marek Janisz prowadzi od 2007 roku. Dodatkowym profilem kliniki jest przeciwdziałanie starzeniu skóry oraz pielęgnacja skóry i ciała w zakresie kosmetologii.

Dr Marek Janisz od wielu lat uczestniczy w kursach, konferencjach i kongresach w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii, co umożliwia stosowanie najnowszych, bezpiecznych, skutecznych i sprawdzonych metod leczenia na co dzień we własnej praktyce. Jako chirurg posiada wysokie zdolności manualne, które są niezbędne do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Dr Marek Janisz podkreśla: – Klinika Korona to już marka sama w sobie. Mamy świadomość, że należy ciągle się kształcić, śledzić trendy, nie zapominając przy tym o podstawowych zasadach w biznesie. Mój zespół charakteryzuje pracowitość, rzetelność i ciągłe poszerzanie wiedzy. Cieszę się, że po raz kolejny zauważono nas nie tylko, jako dobrze prosperującą firmę, która może być inspiracją dla innych, ale przede wszystkim naszą troskę o klienta i pacjenta. To nasz priorytet.

_dsc8822

Warto zauważyć, że wszystkie nagrodzone osoby, to ludzie i marki, które wspierają działania telewizji MTV.24. Aktywnie angażują się w wiele projektów. Wyróżnienie ma podkreślić, że ludzie sukcesu, osoby medialne, mają także ludzką twarz i wielkie serce.

Klinika Korona znalazła się w znakomitym gronie. Nagrodzeni w plebiscycie to także: Ilona Adamska– wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Karolina Motylewska (Kategoria Prezenterka)- prezenterka i modelka. Andrzej Mokrzycki (Kategoria Manager Roku) – Brand Manager marki Ice-Watch Edyta Skutnicka (Kategoria Moda) – właściciel marki bieliźnianej „Axami, Magdalena Szymańska (Kategoria Muzyka) – skrzypaczka, Igor Aleksandrowicz (Kategoria Mecenas Kultury) – prezes prestiżowej wypożyczalni samochodów NUMER1RENT.

Dr Marek Janisz podkreśla także, że nominacja, jaka spotkała Klinikę Korona, to efekt rzetelnej pracy, otwartości i profesjonalnego podejścia do klienta i pacjenta. Czujemy się zobowiązani, dołączając do kolejnego grona firm wyróżniających się nie tylko efektywnością finansową, ale także firm o ludzkiej twarzy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Manager Na Obcasach, Mama na Obcasach, PLANETAKOBIET.COM.PL oraz telewizja ATV.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności