lederboard

ELECTRI – błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry, już tej jesieni w wybranych klinikach medycyny estetycznej

Aby żyć, musimy oddychać, tak samo jest w przypadku komórek naszej skóry. Im lepiej im się oddycha, tym lepszym będą budulcem. Bursztynian sodu, dzięki któremu skóra oddycha pełną piersią, jest podstawowym składnikiem preparatu ELECTRI. To absolutna nowość w portfolio marki Instytut Hyalual, znanej przede wszystkim z innowacyjnej metody redermalizacji. Zapowiada się, że ELECTRI będzie hitem tej jesieni, przeznaczonym głównie dla pacjentek nieco młodszych, które dopiero zaczynają stosować zabiegi z zakresu estetyki lekarskiej.

Tlen + woda = duet doskonały

ELECTRI to jeden z najskuteczniejszych, najnowocześniejszych i prawie bezbolesnych zabiegów regenerujących skórę, którego efekt widoczny jest natychmiast. Nareszcie tzw. baby skin możliwa jest już po pierwszym zabiegu. Po zastosowaniu preparatu ELECTRI skóra od razu staje się rozjaśniona, napięta i nawilżona. Dlaczego tak się dzieje? Struktury odpowiedzialne za oddychanie to mitochondria wewnątrzkomórkowe. Odbywa się w nich skomplikowany proces przetwarzania dostarczanych do organizmu substancji odżywczych w życiodajną energię. Bursztynian jest sensorem tlenu w komórce, który pobudza komórki do wzrostu w środowisku ubogim w tlen, przez co zwiększa odporność komórek na niedotlenienie. W połączeniu z kwasem hialuronowym odpowiedzialnym za równowagę wodną tworzą duet wręcz doskonały.

ELECTRI polecany jest szczególnie tym, którzy chcą zrewitalizować swoją skórę po kąpielach słonecznych czy solariach, osobom mającym tzw. skórę palacza oraz tym, które chcą zlikwidować zmarszczki, stany zapalne, zlikwidować cienie pod oczami oraz przebarwienia.

Elektri opakowanie.png

Dzięki unikatowej formule łączącej fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu ELECTRI zapewnia szybką poprawę jakości skóry oraz spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu. Dzięki regeneracji macierzy tkankowej przywrócone zostaje napięcie skóry, zlikwidowane procesy zapalne, skóra jest rozjaśniona, odmłodzona i nawilżona, uregulowane zostaje jej krążenie.

Zabieg może być wykonywany metodą iniekcji lub bezbolesną metodą kaniulową. Procedura nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji ani specjalnego przygotowania i może być stosowana w każdym wieku. Unikatowe właściwości składników preparatu powodują, że podczas zabiegu nie tworzą się siniaki ani obrzęki tkanek, które mogą występować po zabiegach klasycznej mezoterapii. W celu spotęgowania efektów zabiegu w codziennej pielęgnacji należy stosować spray Hyalual – Daily DeLux.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności