lederboard

Elegancja i Sensualność czyli wyjątkowa Kolekcja Limitowana marki Pretty One

PrettyOne Warsaw by PODWIKA to wyjątkowa, limitowana linia, stworzona we współpracy z projektantem młodego pokolenia Łukaszem Podwiką prezentująca świeże spojrzenie na aktualne trendy.

 

 

 

Łukasz Podwika to doświadczony projektant, słynący z perfekcjonizmu i zamiłowania do piękna. Przez wiele lat rozwijał swój talent u boku uznanych, międzynarodowych kreatorów mody. Twórca linii Pretty One by PODWIKA zestawia klasykę z nowoczesnością, proponuje wyraziste stylizacje dla kobiet, które nie lubią nudy i nie boją się modowych eksperymentów.

Kolekcja jest utrzymana w klimacie lat 80. Bufiaste rękawy, oversizowe kroje, kwiatowe wzory w stylu retro oraz zmysłowe wycięcia to elementy ubrań, które w szczególny sposób zainspirowały projektanta do stworzenia tej kolekcji. Modele wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które zdobią autorskie nadruki i ręcznie wyszywane aplikacje. Dominującym kolorem jest klasyczna czerń przełamana wyrazistym pomarańczem, musztardową żółcią oraz futurystycznym złotem i srebrem.

Zależało nam, aby w każdym modelu połączyć elegancję z sensualnością tak, aby kobiety nosząc te ubrania czuły się piękne, zmysłowe i wyjątkowe.

Więcej na: http://www.prettyone.pl

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności