Elżbieta Wysoczańska ze statuetką „Wybitny Polak”


Elżbieta Wyczańska, twórczyni luksusowej marki pielęgnacyjnej VISOANSKA odebrała statuetkę laureatki konkursu „Wybitny Polak”. Tym samym dołączyła do grona zasłużonych osobistości, które poprzez swoje dokonania i zaangażowanie promują na świecie Polskę i Polaków.

 

Elżbieta Wysoczańska (Elizabeth Visoanska) postawiła na eksponowanie polskich korzeni i promowanie polskiej tradycji kosmetycznej, dlatego decydując się na stworzenie w Paryżu luksusowej marki pielęgnacyjnej, nazwała ją swoim nazwiskiem. Nagradzane za innowacyjność, technologicznie zaawansowane, lecz zawierające wyłącznie naturalne składniki kosmetyki VISOANSKA sprzedawane są obecnie na całym świecie w luksusowych perfumeriach, najlepszych domach towarowych oraz starannie wyselekcjonowanych SPA. W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów VISOANSKA jest Quality Missala.

Sukces Elżbiety Wysoczańskiej i marki VISOANSKA doceniła kapituła konkursu „Wybitny Polak” przyznając jej statuetkę w kategorii „Biznes”. To nie pierwsze wyróżnienie dla kreatorki i jej brandu. W 2014 roku marka VISOANSKA została przyjęta do ekskluzywnego Comité Vendôme.

Elżbieta Wysoczańska (aka Elisabeth Visoanska)

Odbierając nagrodę Elżbieta Wysoczańska powiedziała:

– Swoją działalnością pragnę dowieść, że można odnieść sukces na świecie z dumą eksponując polskie korzenie. VISOANSKA jest marką francuską, produkty są produkowane we Francji, ale mimo wszystko przy każdej okazji mówię o Polsce, naszej tradycji kosmetycznej i naszych możliwościach. Czuję się ambasadorką naszego kraju i jestem dumna mogąc współtworzyć jego wizerunek na świecie.

Pełne portfolio produktów pielęgnacyjnych VISOANSKA dostępne jest w Perfumerii Quality Missala i wybranych perfumeriach i salonach kosmetycznych na terenie całej Polski.

 

Perfumeria Quality Missala szczyci się niezmiernie bogatą, starannie dobraną kolekcją ekskluzywnych perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych. To oferta dla koneserów produktów elitarnych i wyróżniających się najwyższą jakością. Perfumerie Quality znajdują się w Warszawie (Hotel Marriott, DM Klif, Dom Perfum Quality Missala), Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu. Produkty reprezentowane przez Perfumerię Quality Missala dostępne są także we współpracujących z firmą niezależnych perfumeriach partnerskich w wielu miastach Polski oraz salonach kosmetycznych i ośrodkach spa. Wśród ponad 80 najbardziej luksusowych i niszowych marek świata znajdują się m.in. Amouage, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Grossmith, Kilian, L’Artisan Parfumeur, M. Micallef, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Olivier Durbano, Puredistance, Rancé, Roja Parfums, Valmont, Visoanska czy Xerjoff.

Perfumeria Quality Missala to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna założona przez Stanisławę Missalę w roku 1991. Dzięki budowanej od lat marce oraz stale rozwijanemu portfolio produktów z najwyższej półki, firma jest obecnie nie tylko najważniejszym dystrybutorem luksusowych i niszowych marek w Polsce, ale także jedną z czołowych perfumerii w Europie. Więcej informacji: www.PerfumeriaQuality.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności