lederboard

Europejski Klub Kobiet Biznesu – działa(my)!

Pełen entuzjazmu, inspirujący i wspierający swoje członkinie – taki właśnie jest Europejski Klub Kobiet Biznesu. Organizacja zrzeszająca przedsiębiorcze Polki właśnie rusza na podbój Wysp Brytyjskich!

 

 

 

Prawniczki, menadżerki, panie zajmujące się coachingiem, lekarki, psycholożki, bizneswomen, właścicielki salonów z branży beauty, projektantki mody, pisarki… profesje, jakimi zajmują się członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu nie ograniczają się do kilku zawodów! Podobnie jest z aspiracjami pań zrzeszonych w tej organizacji. Najlepiej wie o tym jej założycielka, Ilona Adamska:

– Gdy powstawał Europejski Klub Kobiet Biznesu nawet nie sądziłyśmy, że w tak krótkim czasie uda nam się zgromadzić szerokie grono wspaniałych, silnych kobiet. Każda z nich ma swoją wyjątkową historię, każda swój sposób, by realizować się zawodowo i osiągać większe lub mniejsze sukcesy. Każda też ma swoją bazę kontaktów, która dla innego biznesu może zadziałać jak przysłowiowy wiatr w żagle – mówi Ilona Adamska, założycielka i prezes Klubu.

– Owocem naszych działań są znakomite pod kątem merytorycznym książki i ebooki dostępne m.in. na empik.com i publio.pl (np. „Własny biznes czy etat” albo „Liderka czyli o kobiecym stylu przywództwa”).

Oczywiście networking to zaledwie jedno z wielu założeń Klubowiczek. Panie należące do EKKB wzajemnie się wspierają i motywują, a doświadczeniami mogą wymienić się podczas spotkań, które obfitują w inspirujące debaty jak choćby te, które odbyły się niedawno na White i Red Party.

Doceniają to zwłaszcza osoby, które zetknęły się z często anonimowymi atakami hejterów.

Chcąc im przeciwdziałać Europejski Klub Kobiet Biznesu zorganizował kampanię społeczną pod hasłem „Nie hejtuję – motywuję”. Do akcji włączyło się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet, które zetknęły się z absurdalnymi pomówieniami, aktami nienawiści, przemocą słowną. Weronika Rosati, Katarzyna Miller, Krystian Wieczorek czy Dominika Gawęda to zaledwie kilka czołowych nazwisk świata show-biznesu, które włączyły się do akcji.

Dziś kampania ewoluuje – Europejski Klub Kobiet Biznesu nie zamyka się bowiem na inne niż show-biznes środowiska. Hejt dotyczy przecież też przedsiębiorczych kobiet, które padły ofiarą nieuczciwej konkurencji, czy dzieci i młodzieży szkolnej. Zwłaszcza tej ostatniej grupie należy się pomoc, a kampania „Nie hejtuję – motywuję” zapewnia ją organizując m.in. spotkania w szkołach czy telefon zaufania!

Mając tak ambitne plany Europejski Klub Kobiet Biznesu właśnie rusza na podbój Wielkiej Brytanii. W październiku odbędą się pierwsze spotkania Klubu w Anglii! To wielkie wydarzenie będzie mieć odpowiednią oprawę i odbędzie się 20. października w Londynie w prestiżowej restauracji SKY GARDEN, a 21. października w Southampton.

– Spotkanie ma charakter otwarty – jest adresowane do wszystkich  Polek mieszkających na Wyspach, które myślą dopiero o wejściu do Klubu. To znakomita okazja dla pań, które chcą wprowadzić swój biznes na nasz rodzimy rynek, albo chcą nawiązać kontakty z innymi Polkami. – mówi Ilona Adamska.

Warto wstąpić do Klubu, by spotkać inspirujące kobiety i wprowadzić swój biznes na nowe tory!

Chcesz poznać szczegóły? Wejdź na www.ekkb.pl i wyślij formularz zgłoszeniowy. Wejście do Klubu wiąże się z dokonaniem rocznej opłaty członkowskiej.

Joanna Bielas

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności