Europejski Klub Kobiet Biznesu – stworzony dla elit!

Ekskluzywne grono, skuteczny networking, ambitne działania społeczne i niezliczone bonusy – tak (w wielkim skrócie!) prezentuje się oferta nowej, wyjątkowej organizacji zrzeszającej przedsiębiorcze panie.

 

Wiadomo nie od dziś, że płeć piękna w biznesie jest nastawiona nie tylko na sukces, ale też na rozwój, samodoskonalenie oraz nawiązanie owocnych kontaktów. Nic dziwnego zatem, że w Polsce nie brak stowarzyszeń organizujących konferencje czy szkolenia dla żądnych wiedzy businesswomen. O tym, jak wiele korzyści mogą przynieść takie spotkania, nie trzeba nikogo przekonywać, sęk jednak w tym, że mają one wymiar lokalny. Tymczasem osoby o większych aspiracjach, planujące działania na szerszą skalę, dotychczas nie miały możliwości wymiany doświadczeń czy nawiązania kontaktu z paniami z innych krajów. Na szczęście niedawno powstało elitarne stowarzyszenie, które może zapełnić tę lukę- Europejski  Klub Kobiet Biznesu:

– Agencja I.D.Media od początku istnienia zajmowała się organizacją spotkań dla ambitnych, aktywnych zawodowo kobiet. Na swym koncie mamy takie eventy jak: Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet w Rzeszowie i w Gdyni, na których za każdym razem gościło 100-200 uczestniczek, a także wiele cyklicznych warsztatów czy konferencji jak np. Akademia Law Business Quality. Idea stworzenia Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu powstała z potrzeby podjęcia działań na znacznie szerszą skalę. Pragniemy zatem wykreować przestrzeń dla elitarnego grona pań, które są nastawione na sukces, planują włączyć się w akcje charytatywne, chcą w profesjonalny sposób nagłośnić swoje działania bez wielkich inwestycji w reklamę i nawiązać bezcenne kontakty z innymi przedstawicielkami biznesu w całej Europie, ale też poza jej granicami.- zapowiada Ilona Adamska, pomysłodawczyni Europejskiego Klubu kobiet Biznesu.

Oferta EKKB jest równie wyjątkowa, co grono jego uczestniczek. Należące do stowarzyszenia panie przede wszystkim otrzymają kartkę klubową upoważniającą do zniżek na zakup wybranych produktów dostępnych w klubie zakupowym na stronie www.ekkb.pl. Poza tym uczestniczki mają zagwarantowaną profesjonalną obsługę PR na najwyższym poziomie, która obejmuje m.in.: reklamy w formacie A4 i wywiady prasowe w magazynie LBQ, promocję marki/osoby na kilku profilach na Facebooku należących do wydawnictwa I.D.Media oraz na wielu portalach współpracujących z Klubem,  a także zaproszenia na branżowe eventy organizowane przez wydawnictwo I.D.Media (m.in. gale: Lwice Biznesu, Prestiżowy Produkt Roku, Diamenty Kobiecego Biznesu). Każda członkini Klubu otrzyma też prestiżową statuetkę Kobieta Sukcesu nie później niż pół roku od momentu przystąpienia do EKKB (nagrody będą przyznawane podczas hucznego eventu z udziałem kobiet biznesu, gwiazd, mediów, dziennikarzy). Dodajmy do tego pomoc przy organizacji dodatkowych działań promocyjnych, takich jak m.in. konferencje prasowe czy sesje wizerunkowe.

Ponadto panie należące do tego pierwszorzędnego grona zyskają w październiku dostęp do platformy www.ekkb.pl, mającej na celu zjednoczenie kobiet biznesu, wzajemną wymianę usług i świadczeń biznesowych z atrakcyjnym rabatem. Europejski Klub Kobiet Biznesu to jednak przede wszystkim integrujące społeczność przedsiębiorczych kobiet spotkania: kongresy, warsztaty, wyjazdy zagraniczne (których koszty w 50% pokrywa Klub!), a także coroczny Bal Charytatywny, podczas którego odbywają się zbiórki pieniędzy na wybraną organizację/fundację (uczestnictwo w balu jest odpłatne, koszty pokrywa członkini).

– Aby zostać członkiem tej renomowanej organizacji wystarczy opłacić składkę roczną, wynoszącą 2500 zł brutto. Biorąc pod uwagę niezliczone korzyści, to naprawdę niewiele.

– Ideą klubu jest integracja kobiet z całej Europy, choć nie zamykamy się także na inne kraje. Chcemy promować nasze Klubowiczki, dbać o ich wizerunek, wspierać w budowaniu ich marki oraz nagradzać kobiece biznesy poprzez przyznawanie prestiżowych statuetek Kobieta Sukcesu. Warto podkreślić, że oprócz działań integracyjnych, misją Klubu jest niesienie pomocy innym. Każde spotkanie będzie bowiem zawsze połączone ze zbiórką pieniędzy na rzecz potrzebujących. Wpisowe dla wielu wydaje się ogromną kwotą, ale to świadome działanie. Chcemy, aby Klub faktycznie skupiał prawdziwe kobiety biznesu, tzw. elitę, prawdziwe perełki. Dla Pań odnoszących spektakularne sukcesy opłata roczna w wysokości 2 500zł to naprawdę niewiele. Dla zobrazowania dodam, że w Agencjach Public Relations miesięczna kwota za obsługę waha się od 2.000 do 6.000zł netto. U nas Pani płaci raz i dbamy o jej promocję przez cały rok.  – mówi Ilona Adamska.

– Obecnie skupiamy swe działania na poszukiwaniu 3 ambasadorek klubu. Mogę zdradzić, że będą to liderki biznesu znane z pierwszych stron gazet, panie, których dokonania i ogromne sukcesy będą motywacją dla innych kobiet. Słowem, nasze ambasadorki będą stanowić inspirację do dalszego działania i najlepszą rekomendację dla Klubu!

Europejski Klub Kobiet Biznesu to mnóstwo korzyści, których efekty są długofalowe i zakrojone na szeroką, globalną skalę. Warto wstąpić do tego wyjątkowego grona!

W celu przystąpienia do Klubu – prosimy o kontakt pod adresem info@idmedia.pl

 

* Regulamin i umowę przystąpienia do Klubu Organizator przesyła drogą e-mailową.

 

Joanna Bielas

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności