Europejski Klub Kobiet Biznesu – wkraczamy w nowy rok z nową energią!

Współczesna bizneswoman musi mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Łatwiej je pokonać mając u swego boku grono serdecznych, przyjaznych, nieustannie motywujących do działania siostrzanych dusz. Takich jak członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu!

 

Mijający rok 2021 to dla wielu z nas okazja do podsumowań. Jedni oceniają ten czas jako bardzo udany, inni nie mogą doczekać się nadejścia nowego roku i pozytywnych zmian, jakie przyniesie. Nie brak też osób, które co roku opracowują listę noworocznych postanowień… Jaki był to okres dla przedsiębiorczych Polek? Z pewnością był to czas wytężonej pracy, mierzenia się z różnymi problemami. Dla wielu był to też okres obfitujący w inspirujące spotkania i znajomości. Taki właśnie: udany, pełen dobrej energii rodzącej plany na przyszłość, był też dla Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu rok 2021:

– Mimo trudności, z jakimi dziś wszyscy się mierzymy, EKKB wcale nie zwolniło tempa – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni Klubu. – Rok 2021 był dla nas czasem obfitującym w inspirujące spotkania z niesamowitymi, pełnymi pasji paniami. Bohaterką ostatniego z nich była sama dr Irena Eris, a już teraz zapraszamy wszystkie panie do uczestnictwa w evencie, którego gościem będzie podróżniczka, motywatorka, emanującą ciepłą energią, Beata Pawlikowska. Wszystkie spotkania organizujemy poprzez platformę zoom, dzięki czemu można w nich uczestniczyć bez względu na limit miejsc czy to, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy.

Członkinie EKKB zgodnie podkreślają, że spotkania z niesamowitymi, pełnymi pasji paniami nie tylko motywują, ale też dodają pozytywnej energii i tworzą poczucie należenia do wyjątkowej wspólnoty. To niezwykle ważne zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości, gdy wiele kobiet zmaga się ze zjawiskiem hejtu. Nienawiść, pomówienia, złośliwe komentarze kierowane są bowiem nie tylko w stronę znanych pań, ale też przedsiębiorczych kobiet, z którymi walczy nieuczciwa konkurencja. Chcąc stanowczo przeciwdziałać takim praktykom, aby pokazać hejterom, że nie są bezkarni, ale też by wesprzeć osoby, których dotknęło to zjawisko, Europejski Klub Kobiet Biznesu zorganizował kampanię „Nie hejtuję – motywuję”, o ogólnopolskim charakterze. Przeprowadzona z rozmachem, ale też starannie przygotowana pod względem merytorycznym kampania wywołała olbrzymi oddźwięk wśród znanych kobiet.

Akcja obejmuje oczywiście inne działania: wywiady, konferencje, panele doradcze z psychologami i prawnikami – to tylko niektóre formy, dzięki którym członkinie i osoby sympatyzujące z EKKB przekonują, że nikt nie może być pozostawiony z tym problemem sam!

O tym, że Europejski Klub Kobiet Biznesu to wyjątkowa społeczność, świadczyć też może zaangażowanie organizacji w wiele akcji charytatywnych. Warto w tym miejscu wspomnieć choćby o premierze kalendarza wspierającego fundację Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze skrzydła”, pod której pieczę trafiają uzdolnione dzieci i młodzież. W projekcie wzięły udział członkinie EKKB wraz z obdarzoną cudownie zaraźliwą, pozytywną energią, Katarzyną Pakosińską. Takie akcje nie tylko otwierają oczy na problemy innych osób i pomagają spojrzeć na własne kłopoty z pewnym dystansem, ale też wzmacniają niezwykłe więzi, jakie tworzą się pomiędzy paniami zrzeszonymi wokół EKKB. To dopiero początek akcji, zaplanowanych przez Klub:

– Wchodzimy w nowy rok z niesłabnącą energią napędzającą nas do kolejnych akcji, spotkań i kampanii skierowanych do przedsiębiorczych Polek – kobiet, które chcą się rozwijać, spełniać w biznesie i w działaniach na rzecz innych. Chcemy pokazać, że tworzymy wyjątkową, silną społeczność, która potrafi przeciwstawić się hejtowi, która buduje, wspiera i doradza, której członkinie naprawdę mogą na sobie polegać, a sukces jednej osoby, zamiast rodzić zawiść, może inspirować i dodawać wiatru w żagle – przekonuje Ilona Adamska.

Powitaj nowy rok nie tylko z postanowieniami, ale też z kalendarzem pełnym inspirujących spotkań, planami rozwoju własnej osoby i swojego biznesu, z ludźmi, którzy pomogą przezwyciężyć wiele trudności i potrafią przekonać, że szlachetne wartości, takie jak rzetelność, siostrzana solidarność i wzajemne wspieranie się, wbrew wszystkiemu mają rację bytu. To wszystko znajdziesz właśnie w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu!

Wejdź do Klubu wysyłając zgłoszenie na www.ekkb.pl.

Joanna Bielas

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności