lederboard

EY w gronie najatrakcyjniejszych pracodawców świata

Firma doradcza EY została uznana w globalnym rankingu Universum najatrakcyjniejszym pracodawcą spośród grona firm świadczących usługi profesjonalne. Wyróżnienie dla EY zostało przyznane po raz drugi z rzędu i po raz czwarty w historii. To kolejny tytuł dla EY jako najlepszego miejsca pracy po wcześniejszych wyróżnieniach przez AIESEC i Great Place to Work.

 

Ranking Universum – firmy, która odponad ćwierćwiecza analizujepreferencje pracowników – opiera się na badaniu przeprowadzanym między październikiem 2016 r., a majem 2017 r. na grupie ponad 290 tys. respondentów. Byli to studenci kierunków ekonomicznych, biznesowych i technicznych z czołowych światowych uczelni w 12 największych gospodarkach świata, które odpowiadają za 70% światowego PKB.

W tegorocznej edycji badania EY został uznany za najatrakcyjniejszego pracodawcę spośród wszystkich firm świadczących usługi profesjonalne w Australii, Chinach, Francji, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto, firma znalazła się na prestiżowej liście 50 najlepszych pracodawców, stworzonej w oparciu o oceny studentów kierunków technicznych i IT.

– To nasz kolejny z rzędu tytuł najlepszego i najbardziej pożądanego pracodawcy. Jednak wciąż ta sama radość i duma z wyboru studentów z całego świata. Wyróżnienie w rankingu Universum cieszy tym bardziej, że przyznawane jest przez młodych ludzi, którzy często stoją przed wyborem swojej pierwszej pracy – komentuje Anna Woźniak, Doświadczony Menedżer ds. Rekrutacji w EY. – Każdy kolejny tytuł zobowiązuje nas do dalszego rozwijania kompetencji i umiejętności naszych pracowników, a tym samym budowania ich kariery w świecie usług profesjonalnych – dodaje.

Wyróżnienie w badaniu Universum nastąpiło w krótkim odstępie czasu po zdobyciu przez firmę doradczą EY innych prestiżowych tytułów. Także w czerwcu EY, jako jedyna firma audytorsko-doradcza, znalazł się w gronie 125 najlepszych miejsc pracy na Starym Kontynencie (Best Workplaces Europe 2017) w rankingu instytutu Great Place to Work. Wcześniej firma została wyróżniona jako pracodawca, który oferuje najlepsze warunki pracy i rozwoju dla młodych oraz doświadczonych osób. Tytuł przyznała również międzynarodowa organizacja studencka AIESEC, która w 25. edycji swego corocznego badania w Polsce nagrodziła EY tytułem Pracodawcy Roku .

***
Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 231 000 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma blisko 2800 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 14 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. W EY Polska działa inicjatywa EY Art Club promująca polskich artystów młodego pokolenia. Organizowane są spotkania z ludźmi sztuki, wykłady i wspólne zwiedzanie wystaw. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2017 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności