lederboard

Falbanki w nowej odsłonie – obalamy stereotyp ich romantyzmu!


Mocnym trendem w tym sezonie są falbanki. To właśnie one zdobią ubrania gwiazd, celebrytek i blogerek modowych. Występują nie tylko w formie zwiewnej, romantycznej i frywolnej, ale tej wiosny i lata najbardziej poszukiwane są w stylu eleganckim, kobiecym, efektownym i niesztampowym. Skupimy się na tych ostatnich, ponieważ podoba nam się wykreowany nowoczesny i niestereotypowy wymiar falban i falbanek.

 

Kobiece i dodatkowo z nutką ekstrawagancji, takie właśnie są kreacje ozdobione falbankami z najnowszej kolekcji SU unusual woman. Rękawy z krótkiej falbanki, albo wręcz przeciwnie z długiej i lejącej się lub tylko wykończenie z falban – takie zdobienia znajdziecie między innymi na na bluzkach oraz sukienkach.

SUunusualwoman3

Duże, małe, delikatne lub jako dominujący dekor ubrania – jest w czym wybierać.  Dodatkowo w najnowszej kolekcji  SU unusual woman znajdziecie najmodniejsze w tym sezonie asymetryczne falbanki, to właśnie one są hitem sezonu i warto je mieć w swojej szafie, ponieważ ten trend jeszcze długo będzie na topie.

SUunusualwoman8

Zobaczcie stylizacje z najmodniejszymi w tym sezonie wzorami falban i falbanek.

www.su-online.pl

https://www.facebook.com/suunusualwoman/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności