Finał 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU już w najbliższy poniedziałek! Jakie atrakcje czekają na gości?!

3 grudnia w hotelu Mercure Warszawa Grand odbędzie się finał 4. edycji konkursu LWICE BIZNESU organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Pomysłodawczynią gali jest wydawca i redaktor naczelna kwartalnika Ilona Adamska. Tego dnia po raz pierwszy zostaną wręczone również statuetki LWY BIZNESU 2018 oraz wyróżnienia dla gwiazd, które chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Redakcja przyzna im tytuł „GWIAZDA O WIELKIM SERCU”. 

 

 

– Już po raz czwarty pragniemy pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Poprzez plebiscyt LWICE BIZNESU 2018 chcemy głośno pokazać, że przyszłością biznesu są kobiety. Chcemy nagrodzić i wyróżnić te osoby, które swoją pracą i działaniem fair play udowadniają, że sukces można odnieść, bez względu na płeć i wiek – mówi Ilona Adamska, organizatorka konkursu.

– Nasz plebiscyt to także wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego. To świetna reklama i promocja marki, firmy czy osoby, ale przede wszystkim kontynuacja budowania społeczności kobiet przedsiębiorczych, która została zapoczątkowana przeze mnie w 2014 roku – dodaje Ilona Adamska.

W tym roku redakcja magazynu Law Business Quality przyzna po raz pierwszy wyróżnienia panom, wręczając im statuetkę „Lew Biznesu 2018”.

– Pragniemy nagrodzić właścicieli najdynamiczniej rozwijających się firm, cechujących się nieposzlakowaną opinią wśród klientów i kontrahentów. Mężczyzn zajmujących stanowiska kierownicze. Osoby, które cechuje śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań oraz wchodzenie odważnie w nowe projekty. Ich działanie to połączenie rzetelności, sumienności, fachowości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Panów, którzy potrafią współpracować i wiedzą, że sukces na własną rękę jest niemożliwy do osiągnięcia – wyjaśnia organizatorka plebiscytu.

Statuetki wręczą m.in. Monika Zamachowska i Dorota Williams, laureatki LWIC BIZNESU z 2016 roku.

Co roku redakcja Law Business Quality nagradza również osobistości ze świata kina, sztuki, kultury, które udzielają się społecznie i charytatywnie, jak również prowadzą własne przedsiębiorstwa niezwiązane z show-biznesem. W latach ubiegłych wśród nagrodzonych pań znalazły się takie gwiazdy jak: Anna Mucha, Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Ewa Błaszczyk, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Dorota Williams, Paulina Holtz, Małgorzata Ohme, Monika Zamachowska, Joanna Brodzik, Agnieszka Kaczorowska, Edyta Jungowska, Sonia Bohosiewicz.

– W tym roku po raz pierwszy gwiazdom zamiast LWIC BIZNESU przyznamy statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU. Chcieliśmy bowiem nagrodzić znanych i lubianych, którzy niekoniecznie prowadzą swoje firmy, ale którzy wyjątkowo głośno angażują się w ciekawe projekty społeczne i akcje charytatywne. Chcemy wyróżnić gwiazdy, które swoją postawą udowadniają, że czasami drobny gest może wiele zmienić w życiu drugiego człowieka. Które swoją postawą pokazują, że pomaganie może być źródłem szczęścia i prawdziwej satysfakcji – wyjaśnia Ilona Adamska.

 

Gala Lwice Biznesu 2017, Hotel Mercure Warszawa Grand

 

Statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU trafią m.in. do Moniki i Roberta Janowskich, Ani Wyszkoni, Mateusza Damięckiego, Grażyny Wolszczak, Anny Korcz, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Dominiki Gwitt, Katarzyny Pakosińskiej, Mai Bohosiewicz, Tomasza i Ewy Lubertów.

Tegoroczny event ma również niezwykły wymiar ze względu na nietypowy pokaz mody, który odbędzie się pod koniec wydarzenia. W roli modelek wystąpią czytelniczki magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz pacjentki i podopieczne Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”, które wspiera i pomaga kobietom chorym na raka jajnika. Modelki zaprezentują najnowszą kolekcję marki EVERYDAYOFFICIAL, którą stworzyły dwie wyjątkowe kobiety, współzałożycielki Stowarzyszenia, również zmagające się z nowotworem jajnika.

– Choć marka istnieje na rynku od kwietnia, szturmem zdobywa serca gwiazd i celebrytek. Ubrania dziewczyn nosi m.in. Agnieszka Kaczorowska czy Weronika Książkiewicz. W sukni ślubnej ich projektu wystąpiła także Marta Kaczyńska. Cieszę się, że moja propozycja zorganizowania wyjątkowego, innego niż wszystkie pokazu mody została przez nie tak optymistycznie i ochoczo przyjęta. Od samego początku pokazowi przyświeca idea pokazania, że wszystkie jesteśmy piękne. Bez względu na wiek, rozmiar ubrania czy chorobę, z którą się zmagamy. Dlatego w pokazie pójdą modelki w wieku od 30+ do 60+, w rozmiarze od S do XL – wyjaśnia Ilona Adamska.

 

Gala Lwice Biznesu 2017, Hotel Mercure Warszawa Grand

 

Po pokazie odbędzie się licytacja trzech wybranych sukienek, którą poprowadzi znany i lubiany aktor Jan Szczygieł. Pieniądze z licytacji zasilą konto Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”.

W trakcie gali wystąpią także: skrzypaczka Magdalena Szymańska, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Anna Hamela oraz uczestnik programu X FACTOR Łukasz Zimończyk.

Po gali na wszystkich gości czeka poczęstunek od szefa kuchni hotelu Mercure Warszawa Grand oraz lampka wybornego wina z winnicy Darius.

– Event ma charakter przyjęcia koktajlowego. Nie obowiązują stroje wieczorowe. Stawiamy na luźną, przyjacielską atmosferę. Chcemy, aby nasi goście czuli się swobodnie – dodaje Anna Gardyniak, sekretarz redakcji LAW BUSINESS QUALITY.

Sponsorem głównym wydarzenia jest MAZDA BEMO MOTORS.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności