Finał I edycji Diamentów Kobiecego Biznesu za nami


W miniony piątek w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 odbył się organizowany przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY finał pierwszej edycji Diamentów Kobiecego Biznesu.

 

Ponad 80 wyjątkowych pań spotkało się, by odebrać pamiątkowy dyplom „Firma Godna Zaufania”. O muzyczne atrakcje zadbała skrzypaczka Magdalena Szymańska oraz gitarzysta Andrzej Pichliński. O podniebienia gości zatroszczyli się: firma SPOKOBOX, HOKKAIDO SUSHI i cukiernia ALE-TORT.PL.

_PIO8005

Upominki ufundowali: Klinika Krona, bielizna ALLES, DM Konsult, Felicea i Centrum Biznesowe Ogrodowa 58.

Specjalny dodatek DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU już w najnowszym wydaniu LAW BUSINESS QUALITY, które jutro trafi do EMPIKÓW.

_PIO7938

Tymczasem zobacz, jak piątkowe wydarzenie wspominają nagrodzone panie:

Anna Pestilenz: „Dziękuję za wspaniały event Diamentów Kobiecego Biznesu. Sala przepełniona była kobiecą energią, radością i pozytywnym nastawieniem. Luźna konwencja sprzyjała nowym znajomościom biznesowym, zwłaszcza że uczestniczki reprezentowały szerokie spektrum specjalistów z wielu branż. Sięgnę do nowo zdobytych kontaktów, aby kontynuować dialog, który tak inspirująco rozpoczęliście jako magazyn. Jestem pewna, że ten wieczór był dla wszystkich pań wspaniałym przeżyciem”.

_PIO8319

Dorota Badora: „Było mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu, bo pozwoliło mi to na spotkanie w jednym miejscu kobiet, które łączy radość, miłość i pasja do tego, co robią. Uważam, że wyróżnienie kobiet, które tak ciężko pracują na swój sukces, to bardzo dobry pomysł. To miłe, kiedy ktoś dostrzega nasze starania, bo to daje nam motywację do dalszej pracy i realizacji naszych marzeń”.

_PIO8213

Ewa Mechelewska: „Gala Diamentów Kobiecego Biznesu 2016 to wspaniały wieczór spędzony w towarzystwie niezwykłych, pięknych i ciekawych kobiet z pasją. Cudowna i energetyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm.”

_PIO7977

Renata Driscoll: „Z wielką przyjemnością uczestniczyłam w finale I edycji Diamentów Kobiecego Biznesu organizowanym przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Ilona Adamska, inicjatorka wydarzenia i twórczyni tego ciekawego magazynu, potrafi zgromadzić wokół siebie wspaniałe, kreatywne, pracowite i przedsiębiorcze KOBIETY. Spotkanie w moim odczuciu miało atmosferę życzliwości i dało mi dawkę dodatkowej energii! My, kobiety, często zapominamy, jak ważne są takie spotkania. Ponadto rozmowy kuluarowe to źródło wielu inspiracji i dużej dawki uśmiechu. Mam nawet ciekawe spostrzeżenie: czasami niepotrzebnie wydajemy pieniądze na psychologa – trzeba pogadać z serdecznymi, kreatywnymi i niezwykle energetycznymi babkami. Kobiety, mamy tę MOC!”.

_PIO8304

Barbara Borowska: „Jak wspominam ostatni piątek? Z błyskiem w oku… Tyle kobiecej energii i inspiracji w jednym miejscu nie zdarza się często. Prawdziwe przykłady przedsiębiorczości otrzymały swoje wyróżnienia. Myślę, że one zobowiązują, motywują i potwierdzają, że kobieca siła nie ma sobie równych!”

_PIO8277

Karina Górska-Wojciechowska: „Moja pierwsza wielka gala w Warszawie. Obawa przed zadęciem i szpanem. A tu od początku atmosfera totalnego luzu. Panie genialnie nastawione, a to dzięki Ilonie Adamskiej, która całość ubrała w iście zwyczajne spotkanie, na które bardzo mocno liczyłam. Pozostaję w zachwycie nad galą. Było mi niezwykle miło i smacznie”.

_PIO7954

Joanna Zając: „Diamenty Kobiecego Biznesu to superpomysł, aby w jednym miejscu zgromadzić wyjątkowe kobiety, które swoim życiem i postawą udowadniają, że wszystko jest możliwe. Że dzięki motywacji, uporowi i ciężkiej pracy można osiągać sukcesy. Jestem dumna, że mogłam znaleźć się w tak wyjątkowym gronie kobiet sukcesu”.

_PIO8139

Pełna fotorelacja z gali na naszym Facebooku https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1693793124228681.1073741967.1400721016869228&type=3

Magdalena Sarnecka

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności