Finał LWIC BIZNESU 2017 już za kilka dni. Jakie atrakcje czekają na gości wydarzenia?

Redakcja magazynu Law Business Quality po raz trzeci ogłosiła plebiscyt „POLSKIE LWICE BIZNESU”, który kierowany jest do kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą.

 

Poprzez nasz konkurs pragniemy promować kobiety prowadzące małe i średnie przedsiębiorstwa. Kobiety, które swoją postawą udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Które umiejętnie łączą pracę z pasją i ponad wszystko stawiają kobiecą niezależność. Są odważne, ambitne, wytyczają coraz to nowe cele, doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych – mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Law Business Quality, pomysłodawczyni plebiscytu.

Konkurs magazynu LAW BUSINESS QUALITY od trzech lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wspiera i promuje zasady biznesowego fair play. W latach ubiegłych wśród nagrodzonych pań znalazły się takie nazwiska jak: Anna Mucha, Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Ewa Błaszczyk, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Olga Kozierowska, Małgorzata Ohme, Monika Zamachowska, Paulina Holtz. W tym roku wśród nominowanych są m.in. Sonia Bohosiewicz, Edyta Jungowska, Julia Kamińska, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Brodzik, Maria Niklińska czy Tamara Gonzalez Perea (ceniona blogerka Macademian Girl).

11350421_1072857229410896_5452361374220476696_n

W tym roku huczny finał konkursu odbędzie się 20 października w hotelu Mercure Warszawa Grand. Do konkursu zgłosiło się ponad 60 wyjątkowych kobiet. Redakcyjne jury wyłoniło 38 finalistek, które powalczą o tytuł Kobiety Sukcesu. Dziś bowiem wieczorem startuje oficjalne głosowanie SMS-owe, które potrwa do 18 października.

Jakie atrakcje czekają na gości spotkania?

Poza wręczeniem statuetek – występ niesamowitej wokalistki Anny Hameli.

– Anna jest cenioną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Zwyciężczynią programu „Szansa na sukces”. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili „zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy – mówi Ilona Adamska, organizatorka wydarzenia.

22407721_870242653138206_1366164687_n

Na scenie w dniu eventu pojawią się także dwie wyjątkowe osobistości – Justyna Reczeniedi, utytułowana śpiewaczka (sopran liryczno-koloraturowy), a także skrzypaczka, polonistka, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki, ostatnia uczennica legendarnej Bogny Sokorskiej „Słowika Warszawy”. Solistka Polskiej Opery Królewskiej; przez 13 lat związana jako z Warszawską Operą Kameralną. Nagrała 12 płyt solowych i jest autorką trzech książek, m.in. biografii swojej maestry oraz tenora Stanisława Gruszczyńskiego.

Filharmonia

Towarzyszyć jej będzie Małgorzata Piszek – znakomita pianistka, kompozytor i aranżer. Od 1988 r. pracuje w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu. Współpracuje z wieloma wybitnymi śpiewakami i instrumentalistami.

Podczas eventu odbędzie się prezentacja najnowszej kolekcji projektantki Anny Cichosz pt. BE STRONG – jesień-zima 2017/2018 dedykowana zdecydowanym, kobiecym i pewnym siebie kobietom.

Ania_Cichosz_new2017_14-1024x768

Anna Cichosz, którą mam zaszczyt znać osobiście, projektuje kolekcje haute couture i prêt-à-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór czy też włóczki – wyjaśnia Ilona Adamska.

W trakcie gali przyznane zostaną (poza Lwica Biznesu) statuetki KOBIETY – KOBIETOM / MARKA PRZYJAZNA KOBIETOM.

Firmy nominowane do nagrody to:

1. Agnieszka Janisz / Klinika Korona

2. Anna Ewa Suska / ExcellenceVale

3. M’onduniq Professionnel

4. Catering dietetyczny Dietering.com

5. Atelier Urody Mokotów by Wilanów

6. Anna Cichosz Fashion Designer

7. Weselny Expert Arkadiusz Habrat

 

Na gości gali czeka mnóstwo atrakcji i konkursów. Do wygrania będą m.in. biżuteria marki SWAROVSKI, weekend z Mazdą CX-5 oraz Fordem Fiestą (ufundowany przez sponsora głównego wydarzenia – BEMO MOTORS), torebki marki Joanna Kruczek, Fabiola i Bohou Bags, kosmetyki M’onduniq, Kumazu, plannery Glam Creative oraz ekskluzywne japońskie herbaty Kokoro.

khakiii

Profesjonalną technikę sceniczną na Wydarzeniu zapewni VOCART Artists & Events – www.vocart.eu.

Alkohole serwować będzie dystrybutor portugalskich win ATLANTIKA oraz  ABSOLUT VODKA (której fundatorem jest Daniel Wrocławek- właściciel marki Telewizja Warszawa).

Styl imprezy?

Elegancki event, ale w bardzo rodzinnej, ciepłej atmosferze. Bez przepychu i nadęcia. Pochodzę z gór, uwielbiam tzw. swojskie klimaty. Nie kręci mnie blichtr, dlatego też na swoich eventach staram się wprowadzać luźną, przyjacielską atmosferę. Chcę by panie czuły się swobodnie. Nie obowiązują stroje wieczorowe, galowe. Stawiamy na stroje koktajlowe, casual. Stroje, które zapewnią naszym Lwicom komfort i swobodę. Mamy się przecież wspólnie dobrze bawić – dodaje na koniec Ilona Adamska.

Impreza ma charakter zamknięty. Obowiązują zaproszenia. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności