lederboard

Finał pierwszej edycji Diamentów Kobiecego Biznesu już 26 lutego


Wraz z lutowym wydaniem magazynu Law Business Quality zaprezentujemy wyjątkową wkładkę pod hasłem „Diamenty Kobiecego Biznesu”. To kolejny, po Polskich Lwicach Biznesu projekt, który ma na celu pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość.

 

 

– Nasz kolejny projekt to wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego i ekspozycja 100 Diamentów Kobiecego Biznesu w prestiżowym magazynie. To nie tylko reklama i promocja marki, ale przede wszystkim początek budowania nowej społeczności kobiet przedsiębiorczych. – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni akcji, red. naczelna Law Business Quality.

Pierwsze uroczyste spotkanie inaugurujące projekt połączone z wręczeniem pamiątkowych dyplomów „Marka Godna Zaufania” odbędzie się 26 lutego o godzinie 19.00 na specjalnym evencie organizowanym w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 w Warszawie.

OI-4593

Jak podkreśla Ilona Adamska, Diamenty Kobiecego Biznesu będą cyklicznym projektem networkingowym mającym na celu integrację kobiet przedsiębiorczych, pragnących nawiązać nowe kontakty biznesowe.

– Duże zainteresowanie naszym projektem świadczy o potrzebie aranżowania tego typu spotkań, które są wzajemną inspiracją i doskonałym źródłem nawiązywania nowych znajomości. Misją naszego magazynu jest integrowanie kobiet sukcesu, łącznie kobiet, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play. – dodaje Adamska.

O muzyczną oprawę eventu zadba skrzypaczka Magdalena Szymańska. Pyszne smakołyki ufundują Hokkaido Sushi, Spokobox i kawiarnia armeńska A Nouche. Dla gości spotkania przygotowaliśmy również degustację wybornych win i „diamentowy tort”.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 w Warszawie.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności