Finansowe Fundamenty – zacznij od podstaw!

Nieźle zarabiasz, ale masz wrażenie, że pieniądze dosłownie uciekają z Twojego konta? A może inflacja sprawiła, że znajdujesz się obecnie w dołku finansowym? Odzyskaj kontrolę nad swoim budżetem – pomogą w tym warsztaty Finansowe Fundamenty, które prowadzi Anna Stępień – Kraska, właścicielka marki Asanka Mind Quest!

 

 

 

W obecnej sytuacji o wiele łatwiej znaleźć osobę, która narzeka na finanse niż taką, która jest w pełni zadowolona z tej sfery życia. Co ciekawe, nie zawsze możemy ten stan rzeczy tłumaczyć inflacją. Gdy przestaniemy zasłaniać się niczym tarczą, ogólnoświatowym kryzysem, zaniechamy narzekania i spojrzymy chłodnym okiem na nasze zachowania i nawyki dotyczące gospodarowania budżetem, może okazać się, że nie jesteśmy w tym temacie bez winy… Każdy po gruntownym zastanowieniu się, mógłby w tym miejscu przytoczyć swoje własne działania, które przyczyniły się do braku kontroli nad sytuacją finansową. Dla kogoś będzie to niewiedza w kwestii przychodów i rozchodów domowego budżetu, dla kogoś innego – chybione inwestycje, dla jeszcze innej osoby – brak wypracowanych mechanizmów, które pomogą pomnażać zasoby finansowe.

Jak przeciwdziałać zjawisku pogubienia się finansowego? Osoba, która chciałaby wprowadzić zmiany w tym zakresie, może skorzystać z licznych szkoleń, uczestniczyć w spotkaniach na żywo i webinarach. Warto jednak wybierając formę wsparcia dla siebie, postawić na warsztaty, które będą dopasowane do naszych potrzeb. Każdy bowiem ma swój indywidualny problem, zespół cech, które chciałyby zmienić. Każdy ma też swój własny zbiór talentów, które czasami długo czekają na odkrycie. Możliwość takiej pracy nad sobą, która zapewnia skupienie się na swojej własnej przestrzeni oferują godne polecenia warsztaty Finansowe Fundamenty.

To autorski projekt Anny Kraski – Stępień, która już od kilku lat buduje swoją markę coachingową- Asanka Mind Quest. Anna Stępień -Kraska to kobietą o wszechstronnych zainteresowaniach. Od lat prowadzi szkolenia z edukacji finansowej i sesje coachingowe Jest jedną z nielicznych w Polsce certyfikowaną coachką metody Sacred Money Archetypes® by Kendall SummerHawk, Flow Consultantką metodologii Talent i Wealth Dynamics by Roger Hamilton oraz coachem Instytutu Gallupa, które stanowią podstawę jej szkoleń i warsztatów. Wiedzę tę uzupełnia wykorzystując również m.in.  Archetypy Marki.

Misją marki Asanka, którą kreuje Anna Stępień – Kraska, jest niesienie pomocy kobietom – przedsiębiorczyniom, freelanserkom, ale też zatrudnionym na etacie, bez względu na branżę, w jakiej działają.

Warto podkreślić, że warsztaty nie polegają na suchym przekazywaniu wiedzy wynikającej z raz opanowanego tematu, są prowadzone w sposób, który umożliwia odkrycie i wypracowanie indywidualnej drogi klientki do uzyskania zadowalającej sytuacji finansowej.

– Moją specjalizacją jest wydobywanie indywidualnego potencjału, którego następstwem są finanse. Żyjemy w świecie, w którym funkcjonowanie bez pieniędzy jest praktycznie niemożliwe. Bez względu na to, jaki mamy do nich stosunek, są nam potrzebne. Zdecydowanie przyjemniej jest, gdy zarabiamy je z przyjemnością niż w poczuciu syzyfowej pracy i ciągłego niedostatku – mówi właścicielka marki Asanka Mind Quest.

Warsztaty oferują wiele możliwości odkrycia własnego potencjału. Pod okiem Anny Stępień – Kraski można m.in. skorzystać ze specjalnie przygotowanych arkuszy służących do zapisywania przychodów i wydatków pomagających przyjrzeć się przepływowi gotówki. Podczas szkolenia można też rozpracować szkodliwe dla nas schematy i przekonania dotyczące gospodarowania budżetem. Efekt spotkań to wypracowanie nawyków sprzyjających przyciąganiu pieniędzy. Finansowe Fundamenty pomogą odkryć pojęcie wolności finansowej i zdefiniować je po swojemu, w oparciu o własne potrzeby.

Warsztaty organizowane przez firmę Asanka Mind Quest przybliżają też świat inwestycji, pomagają wyzbyć się obaw dotyczących tej sfery gospodarowania majątkiem. To idealny sposób na postawienie pierwszych kroków w kierunku zbudowania silnej podstawy Twojego finansowego królestwa.

– Zarządzanie pieniędzmi zawsze było moją mocną stroną, ale nie zawsze wiązało się to z ich dużą ilością. Gdy zaczęłam zgłębiać tematy związane z rozwojem osobistym, psychologią, a także badaniami dotyczącymi funkcjonowania naszego mózgu, odkryłam wiele fascynujących zależności, które poprzez bardzo proste ćwiczenia zmieniają nam całkowicie perspektywę i nastawienie, dostrajając nas do okoliczności, które niejako przyciągają do nas pieniądze. Wiedzę i moje doświadczenie w tym zakresie przekazuję podczas, flagowego już, szkolenia Finansowe Fundamenty – mówi właścicielka marki Asanka Mind Quest, Anna Stępień- Kraska.

Finansowe Fundamenty skupiają się na indywidualnym nastawieniu wobec wszelkich finansowych aspektów. Dzięki takiemu podejściu uczestniczki warsztatów mogą poczuć się pewnie w kontakcie z pieniędzmi i zaprowadzić porządek w domowym budżecie. Panie mogą też wypracować nawyki pozwalające uzyskać kontrolę nad bieżącymi opłatami oraz zaplanować większe wydatki.

–  Moje klientki uświadamiają sobie, jak zarządzać i kierować swoimi pierwszymi, instynktownymi zachowaniami, aby sobie pomóc, a nie zaszkodzić. Z tą wiedzą czują się zdecydowanie pewniejsze siebie i spokojniejsze w kwestii pieniędzy (i nie tylko) – mówi Anna Stępień-Kraska.

Warsztaty Finansowe Fundamenty obejmują aż cztery panele: Basic, Standard, Silver i Platinum, w ramach których uczestniczki mogą skorzystać z różnych form wsparcia, takich jak networking, czy dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie można ponownie skorzystać z dostępnych nagrań i innych materiałów, czy dostęp do Tokena z testem Wealth Dynamic. Warto podkreślić, że uczestniczki warsztatów tworzą też motywującą się grupę kobiet. Wzajemne wsparcie, wymiana kontaktów i doświadczeń to dodatkowy walor warsztatów Finansowe Fundamenty, zwłaszcza, że nie ma on ograniczeń czasowych, uczestniczki mają bowiem zapewniony swobodny dostęp do grupy.

Pieniądze nie dają szczęścia, ale zapewniają wiele możliwości. Choćby dlatego warto wypracować sobie system kontroli nad finansami. Dzięki temu zyskamy spokój – wartość bezcenną w dzisiejszych czasach. W osiągnięciu tego zamiaru pomogą warsztaty Finansowe Fundamenty organizowane przez markę Asanka Mind Quest!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności