Fire Never Dies – aplikacja dla każdego z nas!

W dzisiejszej zabieganej rzeczywistości coraz częściej dopada nas myśl, że brak nam czasu i możliwości, by z należytą starannością zadbać o naszych zmarłych bliskich… Z myślą o właśnie takich osobach stworzona została aplikacja Fire Never Dies.

 

 

Ostatnie miesiące boleśnie pokazały nam, że zmagamy się z coraz większą liczbą obowiązków. Stresów nie szczędzi nam ani praca, ani domowe zacisze. W tym pierwszym obszarze, często zmuszeni jesteśmy walczyć o przetrwanie, w tym drugim – robimy wszystko, by nasze dzieci radziły sobie że zdalną edukacją. Gdzie w tym natłoku obowiązków znaleźć czas na oddanie szacunku zmarłym: rodzinie czy przyjaciołom, częściej niż raz w roku, 2. listopada? W jaki sposób, w czasach pandemii, gdy nasza mobilność jest ograniczona, zadbać o ich groby tak, by nie wyglądały na zapomniane od dziesięcioleci? Jeszcze do niedawna wykonanie tego zadania wydawało się niemożliwe lub bardzo utrudnione. Teraz, każdy z nas może wykorzystać do tego celu wyjątkową aplikację Fire Never Dies.

Już na wstępie należy podkreślić, że mamy do czynienia z polskim dziełem, stworzonym przez rodzimą firmę The8. Ambicje twórców aplikacji są jednak zakrojone na szeroką skalę, tak, by mogli z niej korzystać obywatele innych krajów Europy czy reszty świata. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że aplikacja została przetłumaczona na 7 języków. Jak działa Fire Never Dies? Aplikacja jest skierowana do trzech grup docelowych: klientów, sklepów/przedsiębiorców i freelancerów. Ta pierwsza grupa może zlecać wykonanie określonych czynności z zakresu pielęgnacji grobu w precyzyjnie podanej lokalizacji. W obszarze zadań znaleźć się może posprzątanie miejsca pochówku, umycie pomnika, zapalenie zniczy czy położenie kwiatów, ale też np. modlitwa za zmarłego.

Dla przedsiębiorców aplikacja Fire Never Dies to znakomite pole do zaprezentowania swoich produktów i usług. To nowoczesne podejście może się sprawdzić zwłaszcza w dzisiejszych, wymagających elastyczności czasach, gdy handel w niemal każdej branży koncentruje się na usługach on-line. Wreszcie trzecia grupa – freelancerzy, dzięki aplikacji Fire Never Dies może liczyć na uzyskanie dodatkowego źródła dochodu. Chętni do podjęcia takiej współpracy wykonują zlecenie o dogodnym dla siebie czasie, bez obaw, że będzie ono kolidować z innymi obowiązkami. Wykonaną przez siebie pracę zleceniobiorca dokumentuje trzema zdjęciami o dobrej jakości, na podstawie których rozliczana jest usługa. Co ważne, freelancerzy są oceniani przez klientów, co daje możliwość współpracy z osobami o rzetelnym podejściu. Twórcy aplikacji zadbali zresztą o to, by wiarygodność każdego z jej użytkowników była weryfikowana, co zapewni spokój każdej z zainteresowanych grup użytkowników.

Aplikacja Fire Never Dies to także znakomite narzędzie w rękach osób, które są zafascynowane twórczością nieżyjących już artystów: pisarzy, malarzy, aktorów, muzyków. Od teraz każdy może uczcić pamięć kultowych twórców, czy poznać miejsce ich pochówku, bez względu na to, gdzie ono się znajduje.

Aplikacja Fire Never Dies to znakomity przykład przedsiębiorczości i kreatywności – cech, które w dzisiejszych czasach potrafią uczynić życie lżejszym!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności