lederboard

Firmy z Wielkopolski najlepszymi pracodawcami w sektorze nowych technologii

Firma rekrutacyjna Antal opublikowała coroczny ranking najlepszych pracodawców w Polsce, w którym wyróżniono 67 pracodawców z całego kraju. W kategorii „Internet, nowe media, e-commerce” pierwsze trzy miejsca zajęły firmy z Wielkopolski.

 

Laureatów plebiscytu wybrano w 15 kategoriach branżowych. Wielkopolanie mogą być szczególnie dumni z sukcesu firm z sektora nowych technologii. W grupie wyróżnionych w kategorii „Internet, nowe media, e-commerce”, najlepsza trójka to pracodawcy z naszego regionu. Pierwsze miejsce zajął Amazon. Tuż za nim uplasowała się spółka Currency One, operator serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat.pl, która wyprzedziła Allegro.

– Ten sukces mile nas zaskoczył. Chcemy, aby w naszej firmie na porządku dziennym panowała normalność, czyli wzajemny szacunek i dobre relacje pomiędzy pracownikami. Dużą wagę przywiązujemy do sprawnej i przejrzystej komunikacji, częstego potwierdzania sobie w jaki sposób chcemy rozwijać naszą firmę. Dzięki temu każdy z pracowników w ramach swoich kompetencji może podejmować decyzje i czuje, że ma sprawczość. To daje ludziom ogromną satysfakcję – powiedział Artur Maliszewski, dyrektor działu IT Currency One.

Ranking firmy Antal to jeden z najbardziej opiniotwórczych plebiscytów wśród pracowników w Polsce. W tegorocznej edycji zagłosowało ponad 4 tysiące osób, które oceniały pracodawców pod względem stabilności zatrudnienia i wysokości wynagrodzenia. Ważnym elementem, ocenianym przez uczestników plebiscytu, były również prestiż firmy, styl zarządzania i kultura organizacyjna. Nie bez znaczenia pozostają także stabilność zatrudnienia, możliwość awansu i dodatkowe benefity, oferowane przez pracodawców.

Currency One SA to operator serwisów Internetowykantor.pl oraz Walutomat. Spółka była wielokrotnie nagradzana za najlepsze i nowatorskie rozwiązania na rynku wymiany walut oraz cieszy się pozycją jednego z liderów nie bankowych podmiotów oferujących wymianę walut online. Z usług Currency One korzysta już ponad 500 tysięcy klientów. Za pomocą serwisów Internetowykantor.pl oraz Walutomat klienci indywidualni i firmowi mogą wymieniać 21 walut oraz dokonywać przelewów złotówkowych i walutowych na rachunki własne i innych osób oraz firm do 33 krajów europejskich.

Internetowykantor.pl to pierwszy w Polsce kantor online, który działa nieprzerwanie od 2010 r. Serwis umożliwia tanią, szybką i przede wszystkim bezpieczną wymianę walut, bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie z usług serwisu korzysta 280 tysięcy klientów, którzy rocznie wymieniają ponad 5 miliardów złotych.

Walutomat to założona w 2009 roku pierwsza w Polsce platforma społecznej wymiany walut. Użytkownicy serwisu mogą indywidualnie ustalać kursy walut i bezpośrednio wymieniać je z innymi klientami, unikając tym samym niekorzystnych kursów narzuconych przez banki. W serwisie zarejestrowało się prawie 270 tysięcy użytkowników.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności