Fitness bez make-upu. Ilona Adamska rusza z nowym projektem!

Zamiast błyszczeć przed kamerami czy w pełnym makijażu pozować do zdjęć masowo zamieszczanych w mediach społecznościowych, oni wolą skupić się na rzetelnej pracy nad formą własną i innych. O kim mowa? O wybitnych trenerach fitnessu, których sylwetki znajdziemy w najnowszej książce Ilony Adamskiej!

 

Gdy pada hasło „trener/trenerka fitness”, przeciętnemu człowiekowi na myśl przychodzą 2-3 nazwiska. Jednak środowisko instruktorów nie ogranicza się wyłącznie do osób znanych z pierwszych stron gazet czy portali społecznościowych. Lwia część trenerów to ludzie, dla których aktywność fizyczna jest nie tylko drogą do sukcesu zawodowego, ale też formą realizowania własnych pasji. To osoby, które z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzą do stawianych przed nimi zadań, a zamiast w pełnym makijażu pozować do zdjęć masowo wrzucanych na media społecznościowe, wolą rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje.

Takich zawodowców postanowiła zaprezentować w swej najnowszej książce Ilona Adamska, właścicielka agencji PR I.D.Media, wydawca magazynów „Imperium Kobiet” czy „Law Business Quality”, organizatorka wielu prestiżowych eventów, gali i akcji charytatywnych.

Najnowsza pozycja Ilony Adamskiej pt. „Fitness bez make-upu” to fascynująca prezentacja sylwetek najlepszych trenerów, fitblogerów i dietetyków w Polsce – profesjonalistów w każdym calu, którzy każdego dnia inspirują wielu ludzi, bez otoczki medialnej i bez wsparcia specjalistów od marketingu. Dzięki temu zwykły czytelnik ma pewność, że proponowane przez nich treningi nie wycieńczają organizmu, zalecane suplementy przynoszą spodziewane efekty, a przykładowe menu nie składa się wyłącznie z egzotycznych i kosztownych produktów.

Atrakcyjna forma książki wywiady, które sprawią wrażenie, jakbyśmy sam na sam, w cztery oczy poznawali fascynujące historie trenerów oraz porady, jak zdrowo się odżywiać spowoduje, że trudno będzie odłożyć książkę na bok, nie przeczytawszy jej do ostatniej kartki – zapowiada Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

– Dla pasjonatów zdrowego stylu życia i producentów sportowych marek: odzieży, odżywek, cateringów dietetycznych, kosmetyków czy SPA to także najlepsza rekomendacja i reklama! Warto pojawić się w tej książce, planujemy bowiem wiele działań promocyjnych, PR-owych, a także medialną galę z udziałem ludzi świata sportu i fitnessu, podczas której wręczymy prestiżowe statuetki firmom propagującym zdrowy styl życia – dodaje Ewelina Kulasza, PR Manager w agencji I.D.MEDIA.

Już dziś mogę zdradzić również, że książka będzie miała swoją kontynuację w postaci portalu o fitnessie i zdrowym stylu życia pod tym samym tytułem – www.fitnessbezmakeupu.pl, którego otwarcie planowane jest pod koniec roku 2018. W pierwszej kolejności promować będziemy marki, które zaufają nam i wejdą do naszej książki jako sponsor czy partner projektu – wyznaje na koniec autorka książki.

 

Warto zatem znaleźć się na kartach książki Ilony Adamskiej, bo będzie to projekt, jakiego jeszcze nie było na rynku!

Jeśli chcesz zagościć ze swoją marką w najnowszym projekcie wydawnictwa I.D.MEDIA – pisz na info@idmedia.pl

Premiera książki – wrzesień 2018 r.

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności