lederboard

Ford dla mieszkańców Katowic

Katowice znajdują się w bardzo istotnym miejscu z punktu widzenia naszej gospodarki. Ten potencjał dostrzegają również firm zagraniczne, które lokują na śląsku swoje fabryki i centra logistyczne. Konurbacja górnośląska zamieszkiwana jest nawet przez 2,2-3,5 mln osób, zależnie od wybranych kryteriów. Potencjał ludzki w połączeniu z umiejscowieniem regionu na mapie Europy i dobra infrastruktura sprawia, że również wielu dealerów samochodowych otwiera swoje punkty w tym regionie.

 

W tym artykule chcemy przyjrzeć się bliżej ofercie jednego ze starszych Salonów Ford na terenie Śląska. Auto-Boss, bo o nim mowa, swoją działalność rozpoczynał już w latach 90 i przez blisko trzy dekady zdołał wyrobić sobie markę w regionie. Dealer był nagradzany również w ogólnopolskich plebiscytach, ale to z czego jest zapewne najbardziej zadowolony to rosnące grono klientów zainteresowane ofertą Ford.

Ford – auta dla każdego

Ford jest prawdopodobnie najbardziej kojarzącą się marką związaną z motoryzacją. Wynika to w dużej mierze z historii firmy i jej wpływu na rozwój motoryzacji jaką znamy dzisiaj. Jednak, gdyby marka patrzyła tylko wstecz, nie byłaby w stanie osiągać jednych z najlepszych wyników sprzedażowych na świecie w swojej branży. Jeżeli jesteś mieszkańcem Katowic bądź regionu Górnego Śląska i przeglądałeś oferty związane z Fordem, zapewne natknąłeś się na auta sprzedawane przez Auto-Boss. Jest to dealer, który w swojej ofercie posiada zarówno samochody nowe jak i używane. Zajmuje się również kompleksową obsługą klientów oferując im dostęp do ASO i szereg opcji finansowania jak abonament, wynajem długoterminowy czy leasing. Chorzowski Salon jest największym centrum motoryzacyjnym w regionie i każdego dnia przyciąga klientów chcących sprawdzić co Ford może im zaoferować.

Właśnie, co Ford ma do zaoferowania swoim klientom? Można powiedzieć, że praktycznie każdy rodzaj samochodu osobowego o jakim możesz pomyśleć. Ford w swoim portfolio produkcyjnym ma 2 ikony, jedną z nich jest sportowy Ford Mustang, a drugą dostawczy Ford Transit. Oba samochody wiodą prym w swoich kategoriach i regularnie są wypuszczane nowe generacje tych aut. Ford może pochwalić się nawet produkowaniem najbardziej chodliwego Pick-up’a w Europie w tym w Polsce. Tego typu auta kojarzone są głównie z amerykańskimi ranczami, ale widać, że ich popularność na starym kontynencie rośnie.

Niemniej, główną oś produktową stanowią auta do jazdy na co dzień. Mamy wybór spośród aut małych i zwinnych idealnych do miasta jak Ford Fiesta, a jednocześnie możemy wybierać spośród aut większych jak Ford Puma czy Ford Kuga. Jeżeli nie masz dokładnie określonych wymagań, możesz śmiało poprosić o podpowiedź doradców pracujących w Salonie. Tak szeroki wybór aut sprawia, że klient może wybierać spośród samochodów z różnych półek cenowych. Do tego należy pamiętać, że większość modeli posiada różne warianty wyposażenia, a istnieje również możliwość personalizacji niektórych aspektów auta z wykorzystaniem konfiguratora.

Jeżeli planujesz zakup auta używanego, ale obawiasz się nieuczciwych sprzedawców, to w Auto-Boss odnajdziesz rozwiązanie swoich problemów. Tutaj za nim auto trafi do dalszej sprzedaży jest dokładnie sprawdzane i kupujesz samochód w dobrym stanie technicznym, który nie będzie prowadził Cię automatycznie do pobliskiego warsztatu.

Ford w swoich autach stara implementować się jak najwięcej nowoczesnych systemów, tak aby zwiększały one faktyczny komfort i bezpieczeństwo jazdy a jednocześnie nie podwyższały ceny. Najnowsza generacja aut pokazuje, że udało się im połączyć te dwa zagadnienia, dzięki czemu zyskujemy samochody inteligentne chroniące zdrowie kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.

Samo rozpisywanie się na temat, każdego modelu oraz tego jakie technologie posiada, zajęłoby wiele stron tekstu. Zachęcamy do odwiedzenia strony https://fordchorzow.autoboss.com.pl/strona/119/salon-i-serwis-ford-katowice i lepszego poznania oferty Auto-Boss.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności