lederboard

Formalności z inwestorem. Warsztaty poświęcone aspektom formalno-prawnym w katowickim Idea Hub


Jak wycenić swój startup? W jaki sposób zabezpieczyć się przed możliwością wyjścia inwestora z projektu? Kwestie te zostaną wyjaśnione już 8 czerwca (czwartek) w katowickim Idea Hub przez Tomasza Michalika – radcę prawnego, który od ponad 5 lat aktywnie angażuje się w doradztwo na rzecz podmiotów uczestniczących w rozwoju polskiego rynku startupowego.

 

Podczas warsztatów z aspektów formalno-prawnych uczestnicy dowiedzą się jaką formę prawną wybrać dla swojego startupu mając na uwadze sposób udziału inwestora w dokapitalizowaniu. Ponadto, poznają m.in. obowiązki informacyjne wobec inwestora, a także uprawnienia w zakresie rozporządzania udziałami czy akcjami startupu – w zależności od formy prawnej przedsiębiorstwa. Poruszony zostanie także temat Listu Intencyjnego oraz powody dla których warto go spisać.

Warsztaty adresowane są do początkujących przedsiębiorców oraz osób, które prowadzą swój biznes i pragną pogłębiać wiedzę związaną z aspektami formalno-prawnymi.

Warsztaty poprowadzi Tomasz Michalik – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Poitiers, Francja. Wspólnik zarządzający kancelarii kPM Pająk Michalik radcy prawni Sp.j. z siedzibą w Gliwicach i Warszawie. Specjalizuje się w doradztwie przy realizacji dużych projektów infrastrukturalnych, finansowaniu inwestycji oraz prawie gospodarczym i obsłudze przedsiębiorców. Od ponad 5 lat aktywnie zaangażowany w doradztwo na rzecz podmiotów uczestniczących w rozwoju polskiego rynku startupowego.

Szkolenie pt. „Jak rozliczać się z inwestorem? – aspekty formalno-prawne”  odbędzie się  8 czerwca (czwartek) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy prowadzone są przez stronę: https://formalnoscizinwestorem.evenea.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności