lederboard

Forum Wyzwań IT 2016 z nowym Partnerem Technologicznym


Innergo Systems zapewni wsparcie techniczne podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w branży nowych technologii – Forum Wyzwania IT 2016. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 28 kwietnia.

 

Forum Wyzwań IT stanowi doskonałą przestrzeń do networkingu osób z branży IT, jak również pozwala być na bieżąco z nowościami ze świata infrastruktury, mobilnych aplikacji, usług oraz telekomunikacji. Dzięki zgromadzeniu wybitnych prelegentów, ekspertów biznesowych, menedżerów HPE i Partnerów, konferencja staje się obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu każdej osoby związanej z branżą.

Polscy i zagraniczni prelegenci omówią trendy we współczesnej infrastrukturze IT, kwestie bezpieczeństwa i organizacji danych, technologii umożliwiających zwiększanie efektywności pracy oraz przedstawią case study wybranych wdrożeń. Uczestnicy zapoznają się również z wynikami badania dotyczącego cyfryzacji w największych polskich przedsiębiorstwach.

W tegorocznej konferencji weźmie udział około 500 osób, które na co dzień decydują o inwestycjach w obszarze technologii. To spotkanie organizowane przez ekspertów i dla ekspertów. Innergo Systems, jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, zadba o infrastrukturę techniczną zbliżającego się Forum Wyzwań IT oraz bezpieczeństwo informatyczne uczestników i organizatorów.

Program konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie Forum Wyzwań IT www.wyzwaniait.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności