lederboard

Francja – elegancja od marki Axami

Kobiecość, nieprzemijająca klasyka i szyk – tak w skrócie można określić wyznaczniki stylu, który króluje nad Sekwaną. Te trzy proste zasady sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy mowa o bieliźnie…

 

Klasa Francuzek jest podziwiana przez kobiety na całym świecie – bez względu na szerokość geograficzną. Ponadczasowe ubrania, modne detale, geometryczne wzory i stonowane kolory – to wyznaczniki stylu, które sprawiają, że nie można pomylić go z żadnym innym! Nie wystarczy jednak mieć w swej szafie fasony, które są noszone na ulicach Paryża, Cannes czy Nicei od lat: nieśmiertelny trencz, pudełkowy żakiet czy elegancką koszulę z modnym detalem. Ważne jest również to, jaką bieliznę wybieramy, by zapewnić naszym stylizacjom efekt niewymuszonego szyku.

3

Doskonale wie o tym uwielbiana przez kobiety marka Axami, której najnowsza, niezwykle kobieca kolekcja Candy Shop została zaprezentowana w luksusowej sesji zdjęciowej zrealizowanej na południu „słodkiej Francji”. Autorzy projektu: fotograf Audrey Bieber, stylistka Julie Eulalie i makijażystka Agnès Deal postanowili pokazać piękno projektów Axami nieprzypadkowo wybierając jako tło klimatyczne wnętrza czy romantyczne zaułki. W roli modelki wystąpiła doskonale znana wielbicielkom marki Thinia Ton.

1

Praca tak znakomicie dobranego grona profesjonalistów przyniosła zachwycające rezultaty: wystarczy rzut oka na efekty sesji zdjęciowej, by zakochać się w eleganckich koszulkach czy komplecikach od Axami, które skupiają uwagę na pełnych kształtach, akcentują atuty sylwetki oraz nadają zmysłowego oblicza każdej stylizacji!

2

Efekt? Sesja zdjęciowa marki to pochwała kobiecości, obok której nie można przejść obojętnie – zwłaszcza, gdy planujemy romantyczny weekend na południu Francji.

 

OPIS SESJI:

Photographer: Audrey Bieber

Model: Thinia Ton

Creator stylist jewels: Julie Eulalie

Make-up: Agnès Deal

Logistics Lighting: Anthony Blanchard

Location : Studexpo-Atria

Shooting director and styling look: Valessence/ AXAMI-EVENTS

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności