lederboard

Gala Kura (Nie) Domowa już w czerwcu!


Zapraszamy na niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju Galę Kobiet pod nazwą „KURA (NIE) DOMOWA”. Gala odbędzie się w Hotelu MERCURE w Gdyni, w dniu 10 czerwca 2016 r. o godz. 10:00. Patronat medialny nad konferencją objął magazyn Law Business Quality.

 

Czy musimy być Perfekcyjną Panią Domu, Doskonałą Matką, rewelacyjną Żoną i obecnie – bardzo często – świetną Bizneswoman?

Czy Kobieta, w obecnych czasach, potrafi w natłoku obowiązków odnaleźć czas dla siebie i spełniać swoje marzenia?

Jak stereotypowe stwierdzenie KURA DOMOWA określające kobietę wychowującą dzieci i zajmującą się domem wpływa na samoocenę Kobiet? A jeśli ma pasję, spełnia marzenia i prowadzi z powodzeniem dom to już jest Kurą (nie) Domową?

Jakiej kobiety pragną mężczyźni?
Czy wiesz jaki jest kolor Twojego mózgu?
Mężczyzna… nosiciel czy użytkownik mózgu?
Dlaczego mężczyzna nie rozumie kobiety?
Jak zacząć spełniać kobiece marzenia?
Czy kura domowa może być bizneswoman?
Czy zapracowana, zmęczona – „kura domowa” wygra bitwę o mężczyznę z seksowną, wyrozumiałą tą „Drugą”?
Jak zejść z drabiny złości?
Jakiej kochanki szuka Twój mąż?
Dlaczego chcemy być piękne ale nam nie wychodzi?
Dlaczego doba jest za krótka?
Jak często facet potrzebuje?

Nasi wspaniali prelegenci postarają się znaleźć odpowiedź na te pytania, pokażą nam jak można żyć pełnią życia, jak niewielkim wysiłkiem możemy być szczęśliwe i spełnione! ANNA URBAŃSKA, ILONA ADAMSKA, PIOTR SZCZERKOWSKI, KRYSTYNA MAZURÓWNA, MAGDALENA WITKIEWICZ, GRZEGORZ KORDEK, KARO AKABAL.

Cóż, nie tylko wiedzą człowiek żyje, więc przygotowałyśmy dla Państwa fantastyczny pokaz mody L/XXL– w którym modelki zaprezentują bieliznę, stroje kąpielowe i odzież.

Galę poprowadzi wyjątkowy mężczyzna – dziennikarz, JACEK PAWLEWSKI znany m.in. z programu Expres Reporterów w TVP2, a o oprawę muzyczną zadba fantastyczny DAMIAN DZIUBEK – wodzirej – prowadzący corocznie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Gdyni.

Jesteśmy zaszczycone, iż Patronat medialny nad nasza Kobiecą Galą objęły:
RADIO GDAŃSK, KOBIETA GURU, IMPERIUM KOBIET, MAGAZANY TOGETHER, LAW BUSINES QUALITY, MAGAZYN MAMMAZINE, GDYNIA RODZINNA, RATUSZ, MAGAZYN DOLCE VITA, MAGAZYN MADEMOISELLE, POLSKA DZIENNIK BAŁTYCKI, MY3MIASTO.

 

PLAKAT-B3-PODGLAD

Króciutko o Prelegentach!

Anna Urbańska
– master trener Structogram – opowie o kolorach mózgu w relacjach damsko-męskich.

Piotr Szczerkowski – trener Master of Time Lime Terapy – opowie dlaczego mężczyźni słuchają, ale nie słyszą.

Ilona Adamska
-właścicielka i redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality – opowie o organizacji czasu i prowadzeniu biznesu.

Krystyna Mazurówna – tancerka, choreografka, autorka książek – opowie o złości i miłości.

Magdalena Witkiewicz
– pisarka i biznesmenka prowadzi firmę Efekt Motyla, pisze książki takie jak Szkoła żon, Awaria małżeńska, – opowie – Czy zapracowana, zmęczona – „kura domowa” wygra bitwę o mężczyznę z seksowną, wyrozumiałą tą „Drugą”?

Grzegorz Kordek – Coach, trener, ekspert komunikacji między płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. Nazywany Dr Szczęście, ponieważ posiada receptę na znalezienie miłości, podtrzymywanie namiętności i rozpalenie związków, które utraciły swoją iskrę. Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci.

Karo Akabal – licencjonowany sex coach, założycielka szkoły Sex&Love – o życiu bardziej seksualnym.


Po co to robimy?

Pragniemy, aby kobiety dostrzegły, że życie jest po prostu cudem! – i nie ważne jak wyglądamy,co robimy, czy jest nam lżej w życiu czy gorzej – zawsze mamy wybór, zawsze jest czas na zmiany i potrafią być one przyjemne! Życie pokazuje nam, jak drobne rzeczy… gesty, gorzkie słowa rzucone mimochodem wpływają na nas. Jak czasami nie potrafimy wyzbyć się smutku i poczucia bezradności….a czasami tak niewiele trzeba, żeby uśmiech zagościł na twarzy!

Mamy nadzieję, że podczas naszej Gali nie zabraknie dobrej energii i chęci zmian na lepsze w naszych życiach, że nasi wyjątkowi Prelegenci podpowiedzą a być może i zainspirują nas do działania, zarówno w sferze zawodowej jak i biznesowej a poza tym wszystkim mamy nabrać sił i miło spędzić czas! Zapraszamy….czeka Was dużo pozytywnych emocji, ogrom wiedzy i jeszcze więcej dobrej zabawy, bo wszystko podamy z wielką dawką humoru.

Niech ta Gala będzie dla każdej z nas inspiracją!

Anna Wiśniewska – Awi Office – trener IT w CDS Gdynia
Agnieszka Dróżdż doula, fotograf noworodkowy

Ceny biletów:

Promocja do dnia 20 maja 2016r.  97 zł
Cena regularna 119 zł
Cena za dwa bilety 179 zł

Konto: Bank Millenium 02 1160 2202 0000 0003 0240 3118

Zapraszamy!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności