lederboard

GetHome.pl – rewolucja w branży nieruchomości

Zakup mieszkania czy domu to duże przedsięwzięcie, które wiąże się z podjęciem wielu decyzji. Te czekają na nas już na etapie wyboru, które nieruchomości chcemy obejrzeć „na żywo”. Okazuje się, że mimo bogatej oferty, wybór nie jest taki łatwy. Dlaczego? Bo ogłoszenia są dublowane a reklamy skutecznie uniemożliwiają przejrzenie ogłoszeń. GetHome.pl od kilku miesięcy udowadnia, że wcale tak nie musi być. O tym, jak łatwe jest poszukiwanie mieszkania czy domu z GetHome.pl, przekonały się już setki osób.

 

Nowa jakość, która zmienia wszystko

Portal nieruchomości GetHome.pl powstał z myślą o tym, aby zmienić model poszukiwania, sprzedaży i wynajmu nieruchomości zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Dzięki portalowi znalezienie wymarzonych czterech kątów jest szybkie i proste. (np. https://gethome.pl/mieszkania/na-sprzedaz/gdansk/). Wszystko dzięki temu, że GetHome.pl stawia na nową jakość w zakresie publikowania ogłoszeń. Do Internautów trafią tylko starannie wyselekcjonowane ogłoszenia od najlepszych biur nieruchomości (wkrótce też od prywatnych inwestorów).

Portal dba o to, aby podawanie lokalizacje nieruchomość były zgodne z rzeczywistością, a także eliminuje ze swojego portfolio ogłoszenia, które się powtarzają. To właśnie dlatego, na GetHome.pl nie zobaczysz kilkunastu ogłoszeń tej samej nieruchomości. Dbając o czas użytkowników, GetHome.pl wprowadził też funkcję intuicyjnego wyszukiwania mieszkań czy domów. Jasne określenie najważniejszych parametrów pozwoli na szybkie odnalezienie takiej nieruchomości, jakiej się poszukuje.

Współpraca tylko z najlepszymi

GetHome.pl stawia sobie za cel współpracę tylko z najlepszymi. Podejmuje ją jedynie z prestiżowymi biurami nieruchomości w Polsce. Obecnie na portalu swoje ogłoszenia umieszcza ponad 1000 biur nieruchomości, a liczba ta stale się zwiększa. Jednocześnie każde biuro jest weryfikowane tak, aby do przyszłego nabywcy docierały wyłącznie ogłoszenia profesjonalistów.

Współpraca z najlepszymi przekłada się też nad to, że nad działaniem portalu czuwają specjaliści. 70-osobowy zespół ludzi pełnych pasji dba każdego dnia, aby portal spełniał najwyższe wymagania kupujących. Na coraz większe potrzeby odpowiadać mają również najnowsze rozwiązania technologiczne. Ich zadaniem jest przedstawiać najlepszą ofertę, a także poprawić komunikację między klientem a pośrednikiem.

Intuicyjność w obsłudze

Wysoka jakość publikowanych ogłoszeń w GetHome.pl idzie w parze z przyjemnością korzystania z portalu dla internautów. Czeka na nich intuicyjna wyszukiwarka, która pozwoli na szybkie wprowadzenie najważniejszych parametrów poszukiwanej nieruchomości. Z tymi można się zapoznać za pomocą klasycznej listy lub poprzez mapę, która wyświetla ich lokalizację przestrzeni miejskiej. Intuicyjna wyszukiwarka poprawnie działa nie tylko na stacjonarnych komputerach, ale także na urządzeniach mobilnych. Z ofertami biur pośredniczących można więc zapoznać się bez względu na czas i miejsce. Wyszukane ogłoszenia jednym kliknięciem dodaje się do listy ulubionej, przez co powrót do nich jest banalnie prosty.

 

Materiał partnera 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności