lederboard

LWICE BIZNESU 2016: Głosowanie SMS-owe zakończone! Znamy wyniki!


Są niezależne, ale podkreślają, że ich żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi, ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich jest przekonana, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych, nie można osiągnąć sukcesu, są kreatywne i inteligentne, ale świadome tego, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych, nieraz banalnych czynności.

 

Kto taki? Kobiety biznesu, znane i te, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym świecie, twardo walczące z silną, nierzadko wyłącznie męską konkurencją oraz takie, które znalazły swoją niszę i niebanalny pomysł na firmę. Panie, które dzięki swej pasji znalazły pomysł na życie, dziewczyny, dla których priorytetem jest nie kończąca się praca nad sobą, nieustanne samodoskonalenie i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wczoraj o północy zakończyło się głosowanie SMS-owe. Trzy panie, które zdobyły największą liczbę głosów, otrzymają prestiżowe statuetki i tytuł LWICY BIZNESU 2016. Laureatka 1. miejsca dodatkowo weźmie udział w sesji okładkowej i udzieli wywiadu, który zostanie opublikowany w wybranym numerze magazynu LAW BUSINESS QUALITY.

Przypomnijmy, że już po niedzieli obradować będzie redakcyjne jury, które wyłoni 20 swoich faworytek. W skład jury wchodzą: Anna Kazakow, Ewa Hartman, Joanna Jabłczyńska, Anna Urbańska i Artur Partyka.

 

OFICJALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

(Podajemy pierwszą „5-tkę”)

 

1. Joanna Zając

2. Katarzyna Malinowska

3. Barbara Lech

4. Agata Trojanowska

5. Anna Szczypek

 

Pełna lista dostępna jest na stronie http://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html?sonda=371&enc=iso&mode=TDBI.60707

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas hucznej gali, która odbędzie się w jednym z warszawskich hoteli już 30 września.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności